- Kläder, väskor & AccessoarerRensa filter
791
Folkdräkt för kvinna, daterad 1986
Slutpris800 SEK
Värdering2 000 SEK
Parti dräktkläder, mestadels för dockor
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 - 700 SEK
Dräktjacka, 18/1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Handväskor 2st, The Bridge
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1989
Kappa, Sagamink, Furscandia
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2052
Stickade mössor 5st
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2489
Skinn- och läderväskor 8 delar, bl.a. The Bridge
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
2882
Fårpälsrockar 2st
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2893
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2993
Skoterset, Ski-Doo
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
2994
Stickade tröjor 3st
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2995
Parti kläder
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
3034
Parti butiksnya kläder
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK