- DiverseRensa filter
2851
Skylt, GB-Glace
Slutpris400 SEK
2852
Trappräcke, jugend, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
2853
Rostfritt kärl
Slutpris600 SEK
2854
Fönsterkarmar 3st samt fönster, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
2865
Kaffebryggare, Mocca Master, Clubline
Slutpris800 SEK
2867
Alkoholmätare till bil, Dräger
SlutprisInga bud
2878
Bestickuppsättning i nickelbrons
Slutpris100 SEK
2888
Sparkar 2st, bl.a. AB Bertas, Orsa
Slutpris300 SEK
2900
Kassaskåp, Bumil Safe, Korea
Slutpris300 SEK
2902
Limknektar 4st, Hällefors Näs
Slutpris900 SEK
2914
Bastuaggregat, Tylö, Sense Combi 10 Elite 10,5kw
Slutpris5 200 SEK
2920
TV, Sony, Bravia 32"
Slutpris100 SEK
2921
Yxor 11st
Slutpris300 SEK
2922
Slutpris300 SEK
2924
Rollator, Revell
Slutpris600 SEK
2927
Kap, Rättvikskapen, 2019
Slutpris7 600 SEK
2928
Vedklyv, PW Klyven 500, 2020
Slutpris13 000 SEK
2939
Symaskin, Husqvarna, Zig-Zag
Slutpris300 SEK
2944
Slutpris200 SEK
2950
Spel till Playstation samt XBOX
Slutpris200 SEK
2952
Stränginstrument 2st
Slutpris500 SEK
2954
Dator och skärm
SlutprisInga bud
2957
Parti elverktyg, mestadels MEEC
Slutpris1 200 SEK
2958
Verktyg 2 delar, Parkside
Slutpris800 SEK
2962
Cyklar 3st, bl.a. Monark, DBS
Slutpris400 SEK
2968
Parti LP-skivor
Slutpris100 SEK
2971
Monitor, BenQ, GW2480-T
Slutpris300 SEK
2972
Grästrimrar 2st
Slutpris400 SEK
2973
Gräsklippare, Biltema
Slutpris300 SEK
2975
Slutpris500 SEK
2976
Ljudsystem, Pioneer X-SMC02
Slutpris400 SEK
2989
Långfärdsskridskor ett par, Fritek
Slutpris200 SEK
2990
Långfärdsskridskor ett par, ISA
Slutpris300 SEK
2998
Instrument 2st
Slutpris400 SEK
3000
Takbox
Slutpris900 SEK