Pianobänk, 1900-talets första hälft
2214
Slutpris300 SEK
Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
2250
Slutpris700 SEK
Soffbord, art deco, 1900-talets första hälft
2264
Slutpris300 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft
2265
Slutpris800 SEK
Piedestal, 1900-talets andra hälft
2285
Slutpris500 SEK
2312
Slutpris300 SEK
Skrin, 17/1800-tal
2313
Skrin, 17/1800-tal
Slutpris700 SEK
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft
2362
Slutpris500 SEK
Spegel, tillverkad av lunettfönster
2370
Slutpris500 SEK
Hallmöbel, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft
2420
Slutpris500 SEK
Spegel, Eriksmålaglas, 1960/70-tal
2573
Slutpris300 SEK
Bord, gustaviansk stil, 18/1900-tal
2578
Slutpris700 SEK
Resekoffert, 1900-talets första del
2584
Slutpris300 SEK
Speglar 3st, 1900-tal
2590
Speglar 3st, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2619
Slutpris300 SEK
Stolar 9st, 1900-talets början
2716
Slutpris800 SEK
Herrbetjänt, 1900-tal
2724
Herrbetjänt, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Spegelram, gustaviansk stil, 1900-tal
2782
Slutpris600 SEK
Köksbänk, IKEA
2788
Köksbänk, IKEA
Slutpris500 SEK
2790
Slutpris600 SEK
Visitkortsställ, 1900-talets första hälft
2799
Slutpris1 100 SEK
Barstolar ett par, daterade 1988
2823
Slutpris100 SEK
Pelarbord, 1800-talets andra hälft
2826
Slutpris200 SEK
Pelarbord, 1800-tal
2827
Pelarbord, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Kista, allmoge, daterad 1762
2828
Kista, allmoge, daterad 1762
Slutpris300 SEK
Fällstolar 4st, 1900-talets andra hälft
2830
Slutpris100 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
2832
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
2855
Slutpris600 SEK
2883
Slutpris100 SEK
Sybord, jugend, 1900-talets början
2930
Slutpris300 SEK
Möbler 10 delar
2936
Möbler 10 delar
Slutpris1 200 SEK
2942
Slutpris400 SEK
2948
Slutpris100 SEK
Rotting 5 delar
2963
Rotting 5 delar
Slutpris400 SEK
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
2983
Stolar 4st, allmoge, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Tandläkarstol, Stille, 1900-talets första hälft
2984
Slutpris700 SEK
2986
Slutpris400 SEK
Möbler 12 delar
2991
Möbler 12 delar
SlutprisInga bud
2997
Slutpris500 SEK