Överskåp, allmoge, daterat 1865
Slutpris200 SEK
Pelarbord, 1940-tal
Pelarbord, 1940-tal
SlutprisInga bud
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Karmstol, barock, 1700-talets första del
Slutpris500 SEK
Kärlhylla, allmoge, 1800-tal
Kärlhylla, allmoge, 1800-tal
Slutpris2 200 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris2 300 SEK
Soffbord, 19/2000-tal
Soffbord, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Skänk, allmoge, 1800-tal
Skänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Vägghylla, Hans Agne Jakobsson, Åhus AB, 1950-tal
Slutpris1 200 SEK
Stolar 4st, 2000-tal
Stolar 4st, 2000-tal
Slutpris700 SEK
Pallar ett par, daterade 1975
Pallar ett par, daterade 1975
Slutpris200 SEK
1393
Slutpris900 SEK
Spegel, empire, Västerås hallstämpel, 1827
1397
Slutpris300 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Positionsstolar ett par samt bord, Jutlandia
Slutpris2 600 SEK
Snurrpall, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Bord med hylla, Hugo Troeds, Bjärnum
Slutpris500 SEK
Lampbord ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Slagbord, omkring 1900-talets mitt
1577
Slutpris1 000 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, 1800-tal
1578
Slutpris700 SEK
Stolar 3st, Gastone Rinaldi, Italien
1610
Slutpris200 SEK
Vägghylla, jugend, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Kubbstolar 2st
Kubbstolar 2st
Slutpris1 400 SEK
Soffbord, 1950/60-tal
Soffbord, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Sitsar till stolar ett par, "P40", Grythyttan
Slutpris1 100 SEK
Ergonomisk stol, "Balans", Stokke
1771
Slutpris400 SEK
Hatthylla, funkis, 1940-tal
1773
Hatthylla, funkis, 1940-tal
Slutpris300 SEK
Karmstol, 1900-tal
Karmstol, 1900-tal
Slutpris400 SEK
1776
Slutpris1 200 SEK
Stolar ett par, Svante Skogh, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Stolar 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Bord, 1800-talets slut
1785
Bord, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Spegel, rokokostil, firma Glas och Trä, 1900-tal
1836
Slutpris700 SEK
1898
SlutprisInga bud
Vägghylla, omkring år 1900
1908
Vägghylla, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
2000
Slutpris400 SEK
Hörnskåp, allmoge, 1800-talets första hälft
2002
Slutpris500 SEK
Fladdermusfåtölj, 1900-talets senare del
2009
Slutpris300 SEK
Bänk, rokokostil, 1900-tal
2026
Bänk, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Möbler 5 delar
2033
Möbler 5 delar
Slutpris100 SEK
Speglar 2st
2038
Speglar 2st
Slutpris200 SEK
Pall, allmoge, 1800-tal
2082
Pall, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Fällstege, 1900-talets första hälft
2105
Slutpris200 SEK
Pall, Wedo, 1900-talets andra hälft
2108
Slutpris400 SEK