Julgransfot, Twetman & co
Julgransfot, Twetman & co
Slutpris500 SEK
Terränghjuling, Yamaha, Grizzly Yfm 700 EPS
477
Slutpris86 000 SEK
Skogs- och timmervagn, Metalcraft
478
Slutpris14 000 SEK
Släpvagn, Reko, FF 4917, 2018
479
Släpvagn, Reko, FF 4917, 2018
Slutpris11 000 SEK
Motorcykel, Yamaha, YZF-R1, 2010
480
Slutpris42 000 SEK
Motorcykel, Honda, VF 1000 R SC16, 1984
481
Slutpris34 000 SEK
Plogblad till terränghjuling
483
Plogblad till terränghjuling
Slutpris800 SEK
Hjuluppsättning till fyrhjuling, Maxxis, AT28x9-14
484
Slutpris2 700 SEK
Julkrubba, Birger Frohm, 1969
532
Julkrubba, Birger Frohm, 1969
Slutpris600 SEK
Stekgryta, Le Creuset, Frankrike
570
Slutpris600 SEK
Reservoarpennor 2st med spets i 14k
671
Slutpris800 SEK
Butiksskylt, Kodak, 1900-talets första hälft
761
Slutpris4 000 SEK
Fickur i silver, Omega
764
Fickur i silver, Omega
Slutpris1 100 SEK
Byst/hattställ, 1800-tal
Byst/hattställ, 1800-tal
Slutpris2 500 SEK
Nackstöd, Kenya, Afrika
871
Nackstöd, Kenya, Afrika
Slutpris300 SEK
Cella, Soundsation, 4/4
873
Cella, Soundsation, 4/4
Slutpris1 500 SEK
Cello 3/4, Tjeckoslovakien
Cello 3/4, Tjeckoslovakien
Slutpris1 500 SEK
Dalahäst, Nils Olsson, Nusnäs
881
Dalahäst, Nils Olsson, Nusnäs
Slutpris1 500 SEK
Käppställ, 1900-talets första hälft
Slutpris1 900 SEK
Champagnekylare, Laurent-Perrier, Stellinox, Frankrike
Slutpris500 SEK
Rökskåp, daterat 1910
Rökskåp, daterat 1910
Slutpris1 600 SEK
Charkuteriställ, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Granatsmycken 6 delar, 1900-talets första hälft
Slutpris2 800 SEK
Bergsmansyxa/käpp, Nils Fridh
Bergsmansyxa/käpp, Nils Fridh
Slutpris600 SEK
Sytrådsmonter, Gütermanns, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Mask, Afrika
Mask, Afrika
Slutpris500 SEK
Skylt, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Sköld, Afrika
1155
Sköld, Afrika
Slutpris1 000 SEK
Snusdosor 6st, bl.a. 18/1900-tal
1168
Slutpris500 SEK
Slutpris300 SEK
Vägghängare 5st, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Klädhängare, 19/2000-tal
1291
Klädhängare, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Parti sportkuriosa
1294
Parti sportkuriosa
Slutpris800 SEK
Dörrar 2st, gustavianska, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Höftskynke med bälte, Kenya
Höftskynke med bälte, Kenya
Slutpris200 SEK
Trädgårdsurna i brons, 1900-tal
Slutpris800 SEK
1437
Slutpris500 SEK
Pardörrar, 1800-tal
Pardörrar, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Skulptur, Laurel Bursch, 1999
Skulptur, Laurel Bursch, 1999
Slutpris300 SEK
Bestickservisdelar, "Sessan", Nilsjohan
Slutpris400 SEK
Knappdragspel, Curtini, Popolare, Italien
Slutpris1 000 SEK
Systemkamera med objektiv
Systemkamera med objektiv
Slutpris500 SEK
Kameraobjektiv 2st, Canon
Kameraobjektiv 2st, Canon
Slutpris700 SEK
TV, Sony, Bravia, X90B, 55"
TV, Sony, Bravia, X90B, 55"
Slutpris2 700 SEK
Smyckesskrin 2st, bl.a. Erhardt & Söhne
Slutpris800 SEK
Parti bestick, mestadels 1960-tal
Slutpris400 SEK
Mask, Kpelie, Afrika
Mask, Kpelie, Afrika
Slutpris500 SEK
Parti kameradetaljer
Parti kameradetaljer
Slutpris300 SEK