2604
Symaskin, Singer Tradition
Slutpris500 SEK
2616
Jordfräs, Klippo Pilote 88
Slutpris1 100 SEK
2617
Snöslunga, Ariens, ST824
Slutpris1 100 SEK
2618
Snöslunga, Toro 521
Slutpris1 300 SEK
2621
Slutpris300 SEK
2647
Högtryckstvätt, Lavor, Italien
Slutpris400 SEK
2648
Gräsklippare, MEEC T4175
Slutpris500 SEK
2649
Gräsklippare, Stiga Collector 48S, år 2020
Slutpris1 500 SEK
2654
Limknektar 2st
Slutpris700 SEK
2662
Trädgårdsredskap 5 delar
Slutpris1 500 SEK
2666
Parti bestick, bl.a. Nils Johan
Slutpris200 SEK
2668
Symaskin, Husqvarna Automatic
Slutpris500 SEK
2670
Fönster 2st, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
2674
Modellsegelbåt, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
2677
Parti LP-skivor
Slutpris1 300 SEK
2678
LP-skivor 5st, Iron Maiden
Slutpris900 SEK
2687
Äldre långfärdsskridskor 3 par
Slutpris200 SEK
2691
Skyltar 3st, samtida
Slutpris100 SEK
2694
Flätade föremål 3st
Slutpris300 SEK
2695
Kaffebryggare, Melitta Aroma Art
Slutpris400 SEK
2696
Kassaskåp, Secret Original I, Stockholm
Slutpris300 SEK
2715
Hundpulka, Segerbaden Berg, Säter
Slutpris300 SEK
2765
Yxor 10st
Slutpris700 SEK
2789
Hushållsassistent med tillbehör, Kenwood, Major Titanium
Slutpris2 700 SEK
2790
Yxor 4st
Slutpris400 SEK
2791
Fönster 15st, 18/1900-tal
Slutpris2 100 SEK
2795
Flätade korgar 2st
Slutpris200 SEK
2808
Ytterdörr med karm
Slutpris200 SEK
2811
Ljudanläggning 4 delar
Slutpris700 SEK
2826
Parti bestick
Slutpris200 SEK
2828
Parti vagnsbult, Arvid Nilsson
Slutpris600 SEK