Apoteksmortel, 18/1900-tal
Apoteksmortel, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Bil, Audi A4 Avant 2.0 TDI quattro, 2009
Slutpris46 000 SEK
Gryta med lock, Le Creuset
546
Gryta med lock, Le Creuset
Slutpris1 700 SEK
Bordsplateau, 1900-talets andra hälft
595
Slutpris1 700 SEK
Mask, Afrika
606
Mask, Afrika
Slutpris500 SEK
Apoteksmortel, 18/1900-tal
643
Apoteksmortel, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Vaser ett par, 1900-tal
682
Vaser ett par, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Bergsmansyxa, daterad (19)87
723
Bergsmansyxa, daterad (19)87
Slutpris1 100 SEK
Dekorationsfrukter 5st
729
Dekorationsfrukter 5st
Slutpris500 SEK
Stor fågelbur, omkring år 1900
857
Slutpris1 000 SEK
Karamellställ med burkar, Dixi, omkring 1900-talets mitt
Slutpris2 800 SEK
Skulpturer 2st, 1900-tal
Skulpturer 2st, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Fasadskylt med fäste, 2000-tal
Slutpris1 800 SEK
Penna, Parker, USA
Penna, Parker, USA
Slutpris200 SEK
Pennor 3st, Parker samt Scheaffers
Slutpris300 SEK
Tornspira, 1800-tal
Tornspira, 1800-tal
Slutpris2 500 SEK
Slutpris300 SEK
Fönster med blyspröjs, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Saltkar 3st
1299
Saltkar 3st
Slutpris500 SEK
Skulptur, Italien
1311
Skulptur, Italien
Slutpris100 SEK
Ljudanläggning 4 delar, Tivoli Audio samt skivspelare, Sony
Slutpris1 600 SEK
Bestickservisdelar, Hardanger, Norge
Slutpris300 SEK
Slutpris700 SEK
Yxor 2st, Säters Bruk
Yxor 2st, Säters Bruk
Slutpris600 SEK
Bestickuppsättning 24 delar, England, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Cykel, Corratec Super Bow
Cykel, Corratec Super Bow
Slutpris1 800 SEK
Parti 2 delar, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Banjo, Levin
Banjo, Levin
Slutpris900 SEK
Knivar 5st
1549
Knivar 5st
Slutpris800 SEK
Bestickservisdelar, "Ataché", Gense
Slutpris300 SEK
Bestickservisdelar, Rose
1578
Bestickservisdelar, Rose
Slutpris400 SEK
Isyxa, Stubai, Österrike
1586
Isyxa, Stubai, Österrike
Slutpris200 SEK
Radio, Tivoli Audio, modell Three
1588
Slutpris600 SEK
Ram, 1900-talets början
1591
Ram, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Vägghylla, 1900-talets början
1592
Vägghylla, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Luta, Levin
Luta, Levin
Slutpris400 SEK
Påhängsväska
Påhängsväska
Slutpris400 SEK
Akustisk gitarr, Bjärton
1604
Akustisk gitarr, Bjärton
Slutpris400 SEK
Grindar ett par, 1900-talets början
1678
Slutpris400 SEK
Bestickuppsättning, "Drotten", nysilver, GAB
1681
Slutpris400 SEK
Kikare 5 delar
Kikare 5 delar
Slutpris700 SEK
Akustisk gitarr, Levin
1694
Akustisk gitarr, Levin
Slutpris800 SEK
Beocenter 8000, Bang & Olufsen
Slutpris1 600 SEK
Parti sedlar, mestadels Sverige
Slutpris400 SEK
Parti 4 delar, bl.a. Praktisk Konst, Falun
Slutpris1 600 SEK
1748
Slutpris200 SEK
Fönster med karm 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Ryskt ägg, daterat 1993
Ryskt ägg, daterat 1993
Slutpris400 SEK