Reklamskylt, Monark, 1900-talets första hälft
10
Slutpris9 200 SEK
Reklamskylt, Pix, 1900-talets första hälft
30
Slutpris5 400 SEK
Samlarbilder, "Sportens Stjärnor", Hemmets Journal
55
Slutpris9 200 SEK
61
Slutpris7 600 SEK
Leksak, "Oh-My", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
68
Slutpris2 800 SEK
Trattgrammofon, His Master's Voice, 1900-talets början
95
Slutpris1 300 SEK
Reklamskylt, Vega, 1900-talets första hälft
98
Slutpris3 600 SEK
Reklamskylt, Singer, 1900-talets första hälft
105
Slutpris3 200 SEK
Leksak, "Nanu", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
113
Slutpris1 700 SEK
Leksak, "Also 700", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
137
Slutpris1 700 SEK
Bordstelefon, "Taxen", LM Ericsson, omkring år 1900
226
Slutpris3 400 SEK
Lastbil med släp, Tekno, Danmark
639
Slutpris1 300 SEK
Leksaksbil, Distler, Tyskland, 1940/50-tal
Slutpris700 SEK
Fjärrstyrda bilar 2st, KS Japan, 1950/60-tal
715
Slutpris1 200 SEK
Leksaksbilar 2st, 1950/60-tal
787
Leksaksbilar 2st, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Lastbil, Modern Toys, Japan, 1960-tal
910
Slutpris200 SEK
Grammofon, tidigt 1900-tal
Grammofon, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Slutpris1 700 SEK
Leksaker 2 delar, Tyskland, bl.a. Schuco
Slutpris300 SEK
Album med ca.104st vy- och gratulationskort, mestadels 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Dockor 2st
1389
Dockor 2st
Slutpris300 SEK
Kortlekar 2st, A.Camoin & cie, Marseille, Frankrike
1420
Slutpris700 SEK
Parti tågdetaljer, Märklin
Parti tågdetaljer, Märklin
Slutpris900 SEK
Parti leksaksbilar
Parti leksaksbilar
Slutpris4 800 SEK
Parti tågdetaljer, Märklin
Parti tågdetaljer, Märklin
Slutpris1 200 SEK
Parti tågdetaljer
Parti tågdetaljer
Slutpris300 SEK
Grammofonskiva, Elvis Presley, 1958
Slutpris500 SEK
Dockor med folkdräkt 3st
1593
Dockor med folkdräkt 3st
Slutpris200 SEK
Leksaksbilar 2st, Japan, bl.a. Bandai, 1960-tal
1601
Slutpris700 SEK
Reklamskylt med autograf av Lill-Babs
Slutpris800 SEK
Kamera med tillbehör, Pentax ME Super
Slutpris600 SEK
Stort parti filmstjärnor
1728
Stort parti filmstjärnor
Slutpris1 400 SEK
Stereoskop med bilder, omkring år 1900
Slutpris1 900 SEK
Strålvärmare, Primus no.1003
Strålvärmare, Primus no.1003
Slutpris6 800 SEK
Kameror 2st
Kameror 2st
Slutpris500 SEK
Kamera, Mamiya MSX500
Kamera, Mamiya MSX500
Slutpris200 SEK
Serietidningar 19st, Veckans Äventyr, 1944/46
1831
Slutpris100 SEK
Batteridrivna leksaker 2st, Lucas Film, 1999
1952
Slutpris300 SEK
Stort parti tågdetaljer, bl.a. Märklin
1990
Slutpris800 SEK
Parti leksaker
2003
Parti leksaker
Slutpris500 SEK
Kameror 8st
2006
Kameror 8st
Slutpris900 SEK
Parti objektiv, m.m.
2007
Parti objektiv, m.m.
Slutpris500 SEK
Radiosystem US Army, ca.1944
2045
Radiosystem US Army, ca.1944
Slutpris800 SEK
Parti tågdetaljer, bl.a. Märklin
2127
Slutpris1 500 SEK
Serietidningar 12st, "Biffen och Bananen", bl.a. 1950-tal
2134
Slutpris700 SEK
Parti svenska frimärken
2141
Parti svenska frimärken
Slutpris400 SEK
Gunghäst, omkring 1900-talets mitt
2207
SlutprisInga bud
Parti tågdetaljer, Märklin
2219
Parti tågdetaljer, Märklin
Slutpris400 SEK