Anders Österlin (1926-2011)
2279
Anders Österlin (1926-2011)
Slutpris100 SEK
Richard Kimbo
2284
Richard Kimbo
Slutpris200 SEK
Soundbar med subwoofer, LG, LAS454B
2285
Slutpris400 SEK
2286
Slutpris300 SEK
Keramik 8 delar
2287
Keramik 8 delar
Slutpris200 SEK
Cykel, Pigeon, Fashion, 2010
2288
Cykel, Pigeon, Fashion, 2010
Slutpris600 SEK
2289
Slutpris400 SEK
Transportväska
2290
Transportväska
Slutpris300 SEK
2291
Slutpris100 SEK
2292
Slutpris200 SEK
Taklampa, Globen Lighting AB, 2000-tal
2293
Slutpris200 SEK
Parti 13 delar
2294
Parti 13 delar
Slutpris200 SEK
Radioapparater 2st, bl.a. Luxor, 1900-talets första hälft
2295
Slutpris200 SEK
2296
Slutpris200 SEK
Mat- och kaffeservisdelar, Hackefors
2297
Slutpris1 200 SEK
Parti träleksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
2298
Slutpris300 SEK
Parti fiskedetaljer
2299
Parti fiskedetaljer
Slutpris100 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
2300
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
2301
Slutpris200 SEK
Parti äldre träleksaker
2302
Parti äldre träleksaker
Slutpris100 SEK
2303
Slutpris400 SEK
Damarmbandsur 2st, Certina
2304
Damarmbandsur 2st, Certina
Slutpris100 SEK
2305
Slutpris500 SEK
Orientaliska föremål 10st, mestadels samtida
2307
Slutpris200 SEK
2308
Slutpris200 SEK
2309
Slutpris900 SEK
Parti kuriosa
2310
Parti kuriosa
Slutpris100 SEK
2311
Slutpris300 SEK
Parti kökskuriosa, m.m.
2312
Parti kökskuriosa, m.m.
Slutpris200 SEK
2313
Slutpris400 SEK
Julbelysning 2 delar, 1900-talets andra hälft
2315
Slutpris100 SEK
Möbler 3 delar, allmoge, 1800-tal
2316
Slutpris300 SEK
Röllakanmatta, 1900-talets andra hälft
2317
Slutpris300 SEK
Askfat, 1900-tal
2318
Askfat, 1900-tal
Slutpris400 SEK
2319
Slutpris400 SEK
2320
Slutpris300 SEK
Kristall 8 delar
2321
Kristall 8 delar
Slutpris400 SEK
2322
Slutpris300 SEK
2323
Slutpris400 SEK
2324
Slutpris300 SEK
Laggade kärl 4st, allmoge, 1800-tal
2325
Slutpris300 SEK
2326
Slutpris400 SEK
2327
Slutpris300 SEK
2328
Slutpris400 SEK
Maskinvävda mattor 2st
2330
Maskinvävda mattor 2st
Slutpris400 SEK
Parti smycken, m.m. bl.a. silver
2333
Slutpris400 SEK
Belysning 3 delar, bl.a. 1900-talets första hälft
2334
Slutpris2 300 SEK
Parti frimärken, svenska samt utländska
2335
Slutpris300 SEK