Leksak, "Tap-Tap", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
15
Slutpris2 300 SEK
Leksaksbil, Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
30
Slutpris1 800 SEK
Leksak, "Zick-Zack", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
Slutpris2 300 SEK
Leksak, "Nu-Nu", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
57
Slutpris2 400 SEK
Leksak, Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
63
Slutpris6 400 SEK
Leksak, "Dancing Sailor", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
64
Slutpris4 000 SEK
Leksak, "Africa", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
65
Slutpris2 300 SEK
90
Slutpris2 300 SEK
Leksak, "Skirolf", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
99
Slutpris13 000 SEK
Leksak, "Nina", Lehmann, Tyskland, 1900-talets första hälft
107
Slutpris2 200 SEK
Leksaker 2 delar, Lehmann, Tyskland
640
Slutpris500 SEK
Fjärrstyrd bil, Ichiko, Japan, 1960-tal
Slutpris300 SEK
Parti leksakssoldater, mestadels Elastolin, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Parti leksakssoldater, 1900-talets första hälft
Slutpris2 100 SEK
Slutpris900 SEK
Parti leksakssoldater, bl.a. 1900-talets första hälft
Slutpris1 800 SEK
Brandhjälm, 18/1900-tal
Brandhjälm, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Parti tågdetaljer, bl.a. märkt Bapro Sweden
1432
Slutpris400 SEK
Leksaker 5 delar
Leksaker 5 delar
Slutpris16 000 SEK
Tågsatser 2st, Fleischmann
1651
Tågsatser 2st, Fleischmann
Slutpris400 SEK
Parti tågdetaljer, m.m. mestadels Märklin
Slutpris400 SEK
Parti träleksaker, mestadels omkring 1900-talets mitt
2298
Slutpris300 SEK
Parti leksaker, bl.a. "Star Wars"
2395
Slutpris200 SEK
Parti träleksaker, BRIO
2419
Parti träleksaker, BRIO
Slutpris600 SEK
Modellskepp, Revell
2427
Modellskepp, Revell
Slutpris100 SEK
Parti äldre leksaker, m.m.
2483
Parti äldre leksaker, m.m.
Slutpris100 SEK
Stort parti souvenirdockor
2497
Stort parti souvenirdockor
Slutpris100 SEK
Parti leksaker
2532
Parti leksaker
Slutpris500 SEK
Spel, "Escalado", England
2593
Spel, "Escalado", England
Slutpris100 SEK