- AllaRensa filter
Dalahäst, Rick Rolander
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Dalahäst, Dick Rolander
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Dalahästar 2st, Inger och Bernt Jacobsson, Rättvik
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Mortel, troligen Spanien, 1600-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
519
Dalahäst, 1900-talets första hälft
Slutpris2 100 SEK
Värdering500 SEK
Dalatupp, Nisser, Vattnäs, Mora, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
631
Bajonett, andra världskriget, Puma, Solingen, Tyskland
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Ring, 18k
Slutpris2 500 SEK
Värdering2 500 SEK
Pall, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
1281
Brännvinsflaskor 2st, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1679
Parti tandguld
Slutpris11 000 SEK
Värdering5 000 SEK