Bord, allmoge rokoko, 17/1800-tal
Slutpris3 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Skåp, 19/2000-tal
Skåp, 19/2000-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, 1900-tal
Skåp, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
Salskåp, rokokostil, 1900-tal
Salskåp, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 500 SEK
Konsolbord ett par, Biörs Snickerifabrik, Insjön
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Konsolbord 2st, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft
SlutprisInga bud
Värdering1 500 SEK
Salongsbord, 1920/30-tal
Salongsbord, 1920/30-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Hallmöbel, 1960-tal
Hallmöbel, 1960-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, "Skrindan", Kerstin Hörlin Holmqvist för Nordiska Kompaniet
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 000 SEK
Karmstolar 3st, Erkers, Siljansnäs
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar 3st, gustavianska provinsarbeten, 1800-talets början
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 8st, 1800-tal
Stolar 8st, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-tal
Soffa, gustaviansk, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 500 SEK
Soffa, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering2 000 SEK
Piedestal, 1920-tal
Piedestal, 1920-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Nattduksbord ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-talets början
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK
Parksoffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Parkbänk, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Sekretär, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Bord, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Piedestaler ett par, empirestil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, Kinesisk stil, USA, 19/2000-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
Klädskåp, 1910/20-tal
Klädskåp, 1910/20-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Sminkmöbel, Biedermeier, 1800-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Skrivbord, England, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Pelarbord, 1800-tal
Pelarbord, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st, Nordiska Kompaniet, 1950-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Karmstolar ett par, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Pall, Arne Jacobsen för Fritz Hansen, Danmark, 1998
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4+2, "Fanett", Ilmari Tapiowaara för Edsbyverken
Slutpris1 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris5 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Sminkmöbel, 1930-tal
Sminkmöbel, 1930-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, Louis XVI stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
464
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Salskåp, gustaviansk stil, Bodafors, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Skåp, 19/2000-tal
Skåp, 19/2000-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 000 SEK