Stol, rokoko, 1700-tal
1641
Stol, rokoko, 1700-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering400 SEK
Satsbord 3 delar, barockstil, 1900-talets första hälft
1661
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Hurts, 1900-talets första hälft
1663
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Speglar 2st, Bertil Björk Åkerö, Leksand, 1900-talets andra hälft
1692
Slutpris2 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering1 500 SEK
Brasskärm, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Pulpet, omkring år 1900
1749
Pulpet, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Flätad korg med lock, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 3st, bl.a. Danmark, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stegpallar 2st, 1950/60-tal
1766
Stegpallar 2st, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Fåtöljer ett par, Kinnarp
Fåtöljer ett par, Kinnarp
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Konsolbord ett par, 1900-talets slut
1844
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Korgstol, 1900-talets andra hälft
1846
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Stol, senbarock, 1700-tal
1860
Stol, senbarock, 1700-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Pall, Industri-stil, Wicked Design, 2000-tal
1891
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1905
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Brasskärm, 18/1900-tal
1956
Brasskärm, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Soffbord 2st, 1950/60-tal
1965
Soffbord 2st, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Snickarbänk
2022
Snickarbänk
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 6 delar
2035
Möbler 6 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 7 delar
2048
Möbler 7 delar
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Karmstolar 3st, 2000-tal
2081
Karmstolar 3st, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2114
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Trädgårdsbord, 1900-talets slut
2152
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Bord 2st, 1800-tal
2188
Bord 2st, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1900-tal
2192
Spegel, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Parti 2 delar, rokokostil, 1900-tal
2282
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Möbler 3 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
2285
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti möbler
2404
Parti möbler
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
2438
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2479
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Snurrpall, omkring år 1900
2499
Snurrpall, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK