Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par med fotpall, 1900-talets slut
Slutpris2 600 SEK
Värdering800 SEK
Bord, Bruno Mathsson & Piet Hein för Mathsson International
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Sybord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj för hörn, 2000-tal
Fåtölj för hörn, 2000-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, 2000-tal
Fåtölj, 2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, industristil, 2000-tal
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
Skåp, 1900-talets början
Skåp, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bakbordsskiva, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Butikshylla, 1950/60-tal
Butikshylla, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel med konsobord, 1800-talets slut
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Vedlår, 1900-talets början
Vedlår, 1900-talets början
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Kartonger med LEGO 3st
Kartonger med LEGO 3st
Slutpris4 000 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, 19/2000-tal
1166
Skåp, 19/2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
1170
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Byrå för barn, 1900-tal
Byrå för barn, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Stegpall, tidigt 1900-tal
Stegpall, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 2st samt ett konsolbord, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, 1800-talets senare del
1286
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegelram, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Bord med fällskivor, omkring år 1900
1413
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, nautisk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Fotpallar 2st, 1800-tal
Fotpallar 2st, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Sidobord 2st, Englesson, 1900-talets senare del
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Ställning för krukor, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj med fotpall, 2000-tal
Fåtölj med fotpall, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Damarbetsbord, sengustaviansk stil, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Herrbetjänter 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsstolar 2st, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1900-talets början
Bord, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Stolar ett par, gustaviansk allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1800-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
1559
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Spelbord, sengustavianskt, tidigt 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
1581
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
1602
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, omkring år 1900
1615
Spegel, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK