Stolar 8st, gustaviansk stil, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Möblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Kubbstol, daterad 1942
Kubbstol, daterad 1942
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Fåtölj, 1950-tal
Fåtölj, 1950-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Fåtölj, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Korgstol, 1900-talets början
Korgstol, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord, allmoge, 1800-tal
Bord, allmoge, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Kista, allmoge, daterad 1793
Kista, allmoge, daterad 1793
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, gustavianska, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsmöblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 6st, 19/2000-tal
Stolar 6st, 19/2000-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Öronlappsfåtölj, "Duxello", DUX
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Bord, barock, 1700-tal
Bord, barock, 1700-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Väggskåp, 17/1800-tal
Väggskåp, 17/1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 7st, "Rio-stolen", David de Mayo, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 5st, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, 1950/60-tal
Sideboard, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Matbord, 1950/60-tal
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 6st, Ballard Design, 2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer med fotpall, ett par, Hjort Knudsen
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Hylla, omkring år 1900
Hylla, omkring år 1900
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
Bord 2st, 1800-tal
Bord 2st, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Digitalpiano, Yamaha, Clavinova CLP-220
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
Vitrinskåp, omkring 1900-talets mitt
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal
Byrå, tidigt 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Kärlhylla, allmoge, 1700-tal
Kärlhylla, allmoge, 1700-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, IKEA, 2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Trädgårdsmöbel 4 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fällbord, 1800-tal
Fällbord, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, funkis, 1940-tal
Byrå, funkis, 1940-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Spelbord, sengustavianskt, 1800-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Bakbord, England, 1800-tal
Bakbord, England, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Trädgårdsstolar 3st, 1950/60-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering500 SEK
Arkivskåp, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK