Spegel med konsolbord, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Salskåp, 1900-tal
469
Salskåp, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Säng, 1800-talets slut
470
Säng, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal
471
Slutpris3 800 SEK
Värdering1 500 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-tal
472
Slutpris2 400 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
473
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
474
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Altanmöbel, 1900-talets andra hälft
475
Slutpris2 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal
477
Matbord, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 8st, England, 1800-tal
480
Stolar 8st, England, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris2 100 SEK
Värdering800 SEK
Sängbord, "Componibili", Anna Castelli för Kartell, Italien
580
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, GAB Brons, 1900-talets första hälft
592
Slutpris2 900 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, "MK-298", Mäkisen Kuvastin OY, Finland
635
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1933
865
Spegel, 1933
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Pall, Norge, 1960-tal
868
Pall, Norge, 1960-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Bordsspegel, Louis XVI stil, 1900-talets början
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Spegel, "Sylvia", Fröseke
Spegel, "Sylvia", Fröseke
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord 2st, 2000-tal
Sidobord 2st, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Stolar 4st, 1800-tal
Stolar 4st, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Hylla för hörn, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Kanape, nyrokoko, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Fåtöljer ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Bänk, allmoge, 1800-tal
Bänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Bord 2st, 18/1900-tal
Bord 2st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Spegel med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, 1900-talets senare del
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1900-talets första del
Bord, 1900-talets första del
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Trädgårdsmöblemang 7 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Fåtöljer ett par, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Skåp, 1950/60-tal
Skåp, 1950/60-tal
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
Skåp, allmoge, 1800-tal
Skåp, allmoge, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Pallar 2st, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Salongsbord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, Folke Ohlsson för DUX, 1960-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Salskåp, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, Jutlandia
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsstolar 4st, 1950/60-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Bord med fällskivor, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Skrivbordsstolar 2st, klädda i textil från Jobs, Leksand
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Orgelpall, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK