- AllaRensa filter
186
Spegel, "Konkret", Eden Spegelfabrik, Gustafs, 1950-tal
Slutpris5 200 SEK
Värdering3 000 SEK
256
Ring i 10k
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
525
Bonader ett par, "Fruktträd", Jobs, Leksand
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
755
Kruthorn, daterat 1659
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
890
Guldringar 2st
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
1141
Knivar med slida 4st, J.Marttiini, Finland
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 000 SEK
2106
Parti metallföremål
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2183
Takfotogenlampa, majolika, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2195
Parti metallföremål
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2439
Gardinlängder 2st
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2441
Parti fem delar
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK