Motocykel, Honda, XL650V, 2001
Slutpris21 000 SEK
Värdering20 000 SEK
Bil, Renault Captur Energy TCe, 2015
498
Slutpris39 000 SEK
Värdering20 000 SEK
Traktor, Bolinder-Munktell 650, 1974
609
Slutpris36 000 SEK
Värdering10 000 SEK
Kniv med slida, David Andersen, Norge
650
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Paraplyställ, 19/2000-tal
682
Paraplyställ, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Fiskerulle, Abu Ambassadeur 5000
719
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Sigill i porfyr, 1900-tal
789
Sigill i porfyr, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Presentpappersställ, 1900-talets första hälft
816
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Fönsterluckor ett par, 1700-tal
841
Slutpris1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
Slutpris1 800 SEK
Värdering2 500 SEK
843
Slutpris1 100 SEK
Värdering2 500 SEK
Slutpris1 900 SEK
Värdering2 500 SEK
Fönsterluckor 2+1, 1700-tal
Fönsterluckor 2+1, 1700-tal
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 500 SEK
Bestickservisdelar 36st, England
901
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Skyltdocka, omkring 1900-talets mitt
903
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
12-strängad gitarr, Fender
12-strängad gitarr, Fender
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 500 SEK
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Vattenreservoar med ho, 1900-talets senare del
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Åkgräsklippare, Murray, 11730
Åkgräsklippare, Murray, 11730
Slutpris4 600 SEK
Värdering3 000 SEK
Konfektskål med lock, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Humidor, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fasadskylt med fäste, 2000-tal
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Bestickuppättning, Nilsjohan, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Skulptur, Afrika, 1900-tal
Skulptur, Afrika, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Gardinomtag 4st, 1800-tal
Gardinomtag 4st, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Fönster med blyspröjs, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Vedställ, 19/2000-tal
Vedställ, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Pennvässare, "Jupiter", Guhl & Harbeck, Hamburg
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Spatserkäpp, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbricka, England, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Digitalpiano, Korg, SP-280
Digitalpiano, Korg, SP-280
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Dalahäst, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Nord Stage 2
Nord Stage 2
Slutpris7 400 SEK
Värdering3 000 SEK
Nord Stage 3
Nord Stage 3
Slutpris19 000 SEK
Värdering5 000 SEK
Elbas, Morgan
Elbas, Morgan
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Elgitarr, Duke
Elgitarr, Duke
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Modellskepp, 1900-talets andra hälft
1287
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Låda med optikertillbehör, Albin Stille, Stockholm
1292
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Dalahästar 4st, 1900-talets andra hälft
1299
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Kastruller 2st, Dehillerin, Paris
1311
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Trumpet, Combo
Trumpet, Combo
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Burk med lock, 1900-tal
Burk med lock, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Herrbetjänter 2st, Fratelli Reguitto, Italien
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Rådjurshuvud
Rådjurshuvud
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Serveringskanna, England, 1800-tal
1341
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Grammofon, Cremona Rex, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Nötknäppare ett par, daterade 1946
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK