- DiverseRensa filter
Motocykel, Honda, XL650V, 2001
Slutpris21 000 SEK
Värdering20 000 SEK
498
Bil, Renault Captur Energy TCe, 2015
Slutpris39 000 SEK
Värdering20 000 SEK
609
Traktor, Bolinder-Munktell 650, 1974
Slutpris36 000 SEK
Värdering10 000 SEK
650
Kniv med slida, David Andersen, Norge
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
682
Paraplyställ, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
719
Fiskerulle, Abu Ambassadeur 5000
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
789
Sigill i porfyr, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
816
Presentpappersställ, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
841
Fönsterluckor ett par, 1700-tal
SlutprisInga bud
Värdering2 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 500 SEK
843
SlutprisInga bud
Värdering2 500 SEK
SlutprisInga bud
Värdering2 500 SEK
Fönsterluckor 2+1, 1700-tal
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 500 SEK
901
Bestickservisdelar 36st, England
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
903
Skyltdocka, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
12-strängad gitarr, Fender
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 500 SEK
Dekorationssköld, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Vattenreservoar med ho, 1900-talets senare del
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Åkgräsklippare, Murray, 11730
Slutpris4 600 SEK
Värdering3 000 SEK
Konfektskål med lock, tidigt 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Humidor, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fasadskylt med fäste, 2000-tal
Slutpris1 900 SEK
Värdering1 000 SEK
Bestickuppättning, Nilsjohan, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Skulptur, Afrika, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Gardinomtag 4st, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Fönster med blyspröjs, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Vedställ, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Pennvässare, "Jupiter", Guhl & Harbeck, Hamburg
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Spatserkäpp, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbricka, England, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Digitalpiano, Korg, SP-280
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Dalahäst, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Nord Stage 2
Slutpris7 400 SEK
Värdering3 000 SEK
Nord Stage 3
Slutpris19 000 SEK
Värdering5 000 SEK
Elbas, Morgan
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Elgitarr, Duke
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
1287
Modellskepp, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
1292
Låda med optikertillbehör, Albin Stille, Stockholm
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
1299
Dalahästar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
1311
Kastruller 2st, Dehillerin, Paris
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Trumpet, Combo
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Burk med lock, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Herrbetjänter 2st, Fratelli Reguitto, Italien
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Rådjurshuvud
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
1341
Serveringskanna, England, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Grammofon, Cremona Rex, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Nötknäppare ett par, daterade 1946
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK