Skidor ett par, 18/1900-tal
2287
Skidor ett par, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Parti handsmidd spik
2288
Parti handsmidd spik
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2289
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
2290
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
2291
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 2st, 1900-tal
2292
Speglar 2st, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Hockeyspel, "Tumba-Hockey", Stiga
2293
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2294
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Allmoge 8 delar, 1800-tal
2295
Allmoge 8 delar, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Båtmotor, Johnson, modell JH23M
2296
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Skåp med jalusidörrar, omkring 1900-talets mitt
2297
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
2298
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Parti stuprörsdelar i koppar
2299
Parti stuprörsdelar i koppar
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Resegrammofon, Colorado, 1900-talets första hälft
2300
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti kopparföremål, bl.a. 1800-tal
2301
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Parti kopparföremål, m.m.
2302
Parti kopparföremål, m.m.
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
2303
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Ljudanläggning 3 delar
2304
Ljudanläggning 3 delar
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
2305
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2306
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Parti konst och grafik, bl.a. 1800-tal
2307
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
2308
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Parti reklamkuriosa, Coca-Cola
2309
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
2310
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Parti Coca-Cola kuriosa
2311
Parti Coca-Cola kuriosa
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bajonett, Sverige, m/94-14
2312
Bajonett, Sverige, m/94-14
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2313
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Parti handdukar och servetter, linne
2314
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
2315
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti Coca-Cola kuriosa
2316
Parti Coca-Cola kuriosa
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Parti textilier, mestadels linne
2317
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Parti trasmattor
2319
Parti trasmattor
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 2 delar, 1960/70-tal
2320
Möbler 2 delar, 1960/70-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Pall, 2000-tal
2321
Pall, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Parti handdukar i linne
2322
Parti handdukar i linne
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
2323
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
2324
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
2325
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft
2326
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
2327
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1800-tal
2328
Byrå, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Takkrona, barockstil, 1900-tal
2329
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Voltmätare, LM Ericsson, Stockholm, 1950/60-tal
2330
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Bonader 3st, 1900-talets andra hälft
2331
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
2332
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
2333
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Fåtölj, "Triva", Bengt Ruda för Nordiska Kompaniet
2334
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets andra hälft
2335
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK