Karl XII:s dödsmask, 1900-tal
132
Karl XII:s dödsmask, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Vaser ett par, jugend, tidigt 1900-tal
281
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Anders Zorns aktiebrev, 1 december 1915
Slutpris1 500 SEK
Värdering1 500 SEK
Pardörrar med karm, 1900-tal
Pardörrar med karm, 1900-tal
Slutpris4 000 SEK
Värdering5 000 SEK
Åkgräsklippare, Husqvarna, LT126
Slutpris13 000 SEK
Värdering10 000 SEK
Kuverttallrikar 8st, Skultuna
519
Kuverttallrikar 8st, Skultuna
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
Bil, Ford Transit Connect, 2014
570
Slutpris57 000 SEK
Värdering50 000 SEK
Bil, Mitsubishi ASX 2.2 D 4WD, 2016
571
Slutpris70 000 SEK
Värdering80 000 SEK
Traktor, Fiat 45-66 DT, 1988
572
Traktor, Fiat 45-66 DT, 1988
Slutpris115 000 SEK
Värdering80 000 SEK
Obromsad släpvagn
573
Obromsad släpvagn
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Skoter, Ockelbo 5000, 1985
574
Skoter, Ockelbo 5000, 1985
Slutpris3 200 SEK
Värdering3 000 SEK
Gjutjärnskamin, Ovre, Norge
575
Gjutjärnskamin, Ovre, Norge
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Rundkamin, Ulefos 335
576
Rundkamin, Ulefos 335
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Släpvagn, Hagavagnen HV750, 1985
582
Slutpris2 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Dekorationskrona, 1900-tal
649
Dekorationskrona, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Kniv med slida, troligen Norge
650
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Klädhängare, 1900-tal
720
Klädhängare, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Champagnekylare ett par, 1900-talets andra hälft
721
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Skulptur, troligen Latinamerika, 1900-tal
746
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Kamin, Jötul, no.601
777
Kamin, Jötul, no.601
Slutpris5 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Nötknäppare, 1900-talets första hälft
785
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Anatomisk plansch, "Skelettet"
787
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Samlarobjekt 3st, "TIntin", Herge
Slutpris3 800 SEK
Värdering800 SEK
Spritkök, Primus, no.96
Spritkök, Primus, no.96
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
883
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris2 000 SEK
Värdering1 000 SEK
Bestickuppsättning, Tobias Eckhoff för Lundtofte, Danmark
Slutpris1 100 SEK
Värdering1 000 SEK
Bordsmonter, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
LP-skivor med autografer 2st, bl.a. Cliff Richard
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Fiskerullar 2st, LOOP, modell 79, 2019
1152
Slutpris7 400 SEK
Värdering2 000 SEK
Parti utländska mynt
1154
Parti utländska mynt
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Parti dokument, bilder, m.m. från Tyskland
1156
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Fiskerullar 2st
1158
Fiskerullar 2st
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Vaser ett par, Gebruder Bing, Tyskland, omkring år 1900
1164
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Mikroskop, Kyowa, Tokyo, Japan
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Figurer 2st, jugend, tidigt 1900-tal
1174
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Tidskriftsställ, 1900-talets början
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Snöslunga, Husqvarna ST 268EP
Snöslunga, Husqvarna ST 268EP
Slutpris5 800 SEK
Värdering5 000 SEK
Elverk, Honda EU20i
Elverk, Honda EU20i
Slutpris6 200 SEK
Värdering2 000 SEK
Yxa, Banko, Säter, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Väggkonsol, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Jordsikt, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Sparspis, Rundström & co., Norrköping, tidigt 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK
Luftgevär, Diana, modell 50
Luftgevär, Diana, modell 50
Slutpris2 900 SEK
Värdering800 SEK
Grindar ett par, daterad 1872
Grindar ett par, daterad 1872
Slutpris4 200 SEK
Värdering3 000 SEK
Gunghäst, 1900-talets början
Gunghäst, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Pardörrar med karm, 1800-tal
Pardörrar med karm, 1800-tal
Slutpris2 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Pardörrar, 18/1900-tal
Pardörrar, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK