Herrarmbandsur, Tag Heuer, "Formula 1"
Slutpris6 200 SEK
Värdering8 000 SEK
Herrarmbandsur, Poljot, Sovjet
75
Slutpris2 300 SEK
Värdering2 500 SEK
Träskuren häst, 18/1900-tal
126
Träskuren häst, 18/1900-tal
Slutpris2 700 SEK
Värdering2 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800
204
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Oidentifierad konstnär, England, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Stol, "Flamingo", Eero Aarnio för Asko, 1970-tal
488
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 SEK
Damarmbandsur, Girard Perregaux, omkring 1900-talets mitt
553
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Lanterna, 18/1900-tal
554
Lanterna, 18/1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Astrid Widenberg Liljefors (f.1943)
580
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bergsmansdräkt för man
581
Bergsmansdräkt för man
Slutpris2 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Åke Johansson
827
Åke Johansson
Slutpris2 600 SEK
Värdering800 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Vägghörnskåp, troligen England, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Filmkamera, Paillard Bolex H16
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Motorcykelväskor 2st. Harley Davidson
1421
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Ripsmattor 2st, 1900-talets första hälft
1536
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti leksaksbilar
Parti leksaksbilar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1876
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Parti teknika m.m.
2191
Parti teknika m.m.
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
2383
Slutpris300 SEK
Golvlampor 4st, 1900-talets andra hälft
2384
Slutpris300 SEK
2385
Slutpris300 SEK