- Kläder, väskor & AccessoarerRensa filter
243
Dräktdelar 2st, Dala-Floda
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 000 SEK
671
Dräktklänning, Dala-Floda
Slutpris2 400 SEK
Värdering1 500 SEK
680
Folkdräkt för pojke
Slutpris1 400 SEK
Värdering800 SEK
716
Dräktdelar för flicka 3st, Rättvik
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
730
Sämskskinnshandskar ett par
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
731
Dräkthätta, Dala-Floda
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1179
Sjalar 3st, bl.a. C&S, Stockholm
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti dräktdelar, bl.a. 18/1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Väska samt ryggsäck, Longchamp
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Väska, Baron
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti dräkthättor och ämnen
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Väskor 2st
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
1778
Näbbskor ett par
SlutprisInga bud
Värdering400 SEK
1983
Aftonklänning och väska, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK