- Böcker, kartor & frimärkenRensa filter
139
Tidningen Rekord, nr.37, 1958
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 500 SEK
600
Karta, "General Karte von König. Schweden....", daterad 1808
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
775
Bok, "Speglar", Torsten Sylwén
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Karta över Uppland, "DUCATUS UPLANDIA". Cornelius Blaeu Exc, 1600-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
1174
Bok, tryckt 1647
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Karta, efter förlaga 1737, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Bok, "Träbyggnadskonst", Hantverkets Bok, 1938
Slutpris1 400 SEK
Värdering500 SEK
1610
Serieböcker 3st, Walt Disney, 1971-73
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Parti böcker
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
1861
Årsböcker 32st, Skinnarebygd
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1986
Parti serieböcker
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1996
Serieböcker 8st, Tintin, 1980-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2051
Parti schackböcker
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2073
Parti böcker
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2074
Parti matlagningsböcker
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2098
Parti konstböcker
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
2100
Parti serietidningar och böcker
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2141
Parti böcker, mestadels rörande antikviteter
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2161
Parti böcker, rörande textil och hantverk
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2163
Parti böcker
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
2171
Parti böcker
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
2172
Parti idrottsböcker och häften
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
2234
Stort parti serietidningar
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK