2177 Parti porslin och keramik
Skål, Lisa Larson. Figurin, Thomas Hellström. Skål och fat, Royal Copenhagen, tredje sortering. Skålar 2st, "Mon Amie", m.m. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Högsta höjd 37)
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |