- Möbler & SpeglarRensa filter
Golvhörnskåp, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, Awab, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
1817
Bord samt hylla, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1835
Vägghylla, daterad 1946
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1858
Nattduksbord, 1950-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
1869
Pallar 2st, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1870
Vägghängare, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1902
Trädgårdsstol, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
1910
Vikspegel, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1965
Serveringsvagn, 1900-talets senare del
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
1989
Karmstol, gustaviansk stil, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
2023
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2036
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
2093
Kommoder 2st, tidigt 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
2097
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 200 SEK
Värdering800 SEK
2103
Byrå, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
2141
Blombänk, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2200
Pall, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2220
Hörnskåp, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
2226
Stolar 3st
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
2272
Pallar 2st, allmoge, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2277
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
2285
Möbler 10 delar
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
2289
Hallmöbel, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
2296
Serveringsvagn, 1900-talets slut
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
2298
Spegel, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2299
Pall, Anders Mikrosnickeri, Stora Tuna
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
2304
Rökbord, mellanöstern
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK