- Möbler & SpeglarRensa filter
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Stol, "Lilla Åland", Carl Malmsten
SlutprisInga bud
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Kista, allmoge, daterad 1851
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
Målarstaffli, 1900-talets senare del
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, provinsarbete i rokoko, 1700-tal
Slutpris2 400 SEK
Värdering800 SEK
Golvhylla, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering800 SEK
Pall, Bröderna Andersson, 1960-tal
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fåtölj, Chippendalestil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Hurts, Anna Castelli för Kartell
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
1176
Vägghyllor 2st, 1950/60-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
1286
Matbord, omkring 1900-talets mitt
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Brasskärm, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj för barn, modern tillverkning
Slutpris1 800 SEK
Värdering800 SEK
1377
Pall, "Sgabello", Marit Stigsdotter för Stolab, 1990
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, empirestil, 1800-tal
Slutpris2 100 SEK
Värdering500 SEK
1384
Parti vägghyllor, 1950/60-tal
Slutpris1 900 SEK
Värdering800 SEK
1391
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
1429
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Taburett, 1900-talets första del
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Hyvelbänk, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Solstolar 3st, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, Asien, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Gungstol, Windsormodell, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1560
Serveringsbord, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
1590
Köksbänk, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
1591
Pall, "Bimbo", Peter Brandt, Blå Station, Åhus
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1593
Gungstol, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1609
Kista, allmoge, daterad år 1800
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Satsbord 3 delar, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
1615
Sytrådsmonter, Mölnlycke Sytråd, omkring 1900-talets mitt
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1621
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1626
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Arbetsbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Symöbel, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Bord, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
1746
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
1752
Kista, allmoge, daterad 1876
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1769
Parbord, 1800-talets slut
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Kommod, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
1783
Bord, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK