Vasaloppspins 18st, bl.a. 12:e och 13:e
1343
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Skulpturer 3st
Skulpturer 3st
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti 3 delar, mellanöstern
Parti 3 delar, mellanöstern
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Träskurna hästar 7st
Träskurna hästar 7st
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Kikare, Zenith
Kikare, Zenith
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsbrickor 2st, 18/1900-tal
1407
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Kolbox, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Skylt, Stockholm–Roslagens Järnvägar, 1900-talets första hälft
1423
Slutpris2 100 SEK
Värdering500 SEK
LP-skivor 3st, 2023
1434
LP-skivor 3st, 2023
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Konst 3 delar
Konst 3 delar
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
Jakttrofé montera på träplatta
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Slipkit, Mirka DE1230 M afc samt Leros 950
Slutpris6 800 SEK
Värdering6 000 SEK
Smörgåsbestick 13 delar, "Ranka", Gense
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Strykjärnsspis, Norra Hammar, no.5
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Armprotes, 1900-talets första hälft
Slutpris1 800 SEK
Värdering800 SEK
Bestickuppsättning, SBS, Solingen, Tyskland
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Parti 5 delar, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Antika föremål 5 delar
Antika föremål 5 delar
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Provdocka, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Radio, Beomaster 900, Bang & Olufsen
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Jardiniere, 1900-tal
Jardiniere, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Kandelabrar ett par, 1800-tal
Kandelabrar ett par, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Kamera, Graflex
Kamera, Graflex
Slutpris800 SEK
Värdering400 SEK
1679
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Parti serietidningar, Kalle Anka & co, 1950/60/70-tal
1680
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Jordsikt, "Standard Sikt", A.B. Tornborg & Lundbergh, Stockholm
1688
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Dockvagn, omkring år 1900
1692
Dockvagn, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Resegrammofon, Star, 1900-talets första hälft
1694
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
1696
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Bordstelefoner 2st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti serietidningar, mestadels 91:an, 1950-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Parti frimärken och brev, bl.a. 1800-tal
Slutpris5 200 SEK
Värdering500 SEK
Frimärken 4st, fyra skilling banco, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Parti svenska frimärken, 1860/70-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris2 900 SEK
Värdering500 SEK
Parti svenska frimärken, 18/1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Bordsflaggstång, 1900-tal
1759
Bordsflaggstång, 1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK
Mässing 16 delar
Mässing 16 delar
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Jakttrofé, rådjurshuvud
Jakttrofé, rådjurshuvud
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Reklamskyltar 3st, 1960/70-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Förstärkare, Kustom
Förstärkare, Kustom
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Högtalare och förstärkare
Högtalare och förstärkare
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
Parti pärlor
1783
Parti pärlor
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
1785
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Bestickservisdelar, nysilver, Danmark, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Spritkök 2st, Primus
Spritkök 2st, Primus
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK