Slagbord, 2000-tal
Slagbord, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 3st, Televerket/Gemla DIÖ, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Spegel med konsolbord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1833
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Soffa, 1900-talets slut
1890
Soffa, 1900-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, Leksandsmodell, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal
1893
Trädgårdssoffa, 1900-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
1894
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Väggvitrinskåp, 1900-talets andra hälft
2001
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 2st, 2000-tal
Speglar 2st, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Stolar ett par, renässansstil, 18/1900-tal
2016
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Spelbord, sengustaviansk stil, 18/1900-tal
2020
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2239
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsmöbler 2 delar, 1900-talets andra hälft
2292
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
2303
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Förvaringsskåp, Bawer med två gasoltuber
2315
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Fåtölj, "Pernilla", Bruno Mathsson
2322
Slutpris1 000 SEK
Värdering800 SEK
2323
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Pelarbord 2st, 1800-tal
2324
Pelarbord 2st, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Sybord, jugend, tidigt 1900-tal
2328
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stol, gustavianskt provinsarbete, 1800-tal
2330
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Sidobord 2st, 1900-talets senare del
2472
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
2492
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsbord 2st, 1900-talets slut
2501
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
2541
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 6 delar, 1950/60-tal
2553
Möbler 6 delar, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK