Hörnskåp, allmoge, 1700-tal
Hörnskåp, allmoge, 1700-tal
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Badkarssoffa, 1900-tal
Badkarssoffa, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Linneskåp, 1940/50-tal
Linneskåp, 1940/50-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Stol, Italien, 1960-tal
Stol, Italien, 1960-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar 4st, Jacob & Josef Kohn, Österrike, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Värdering1 500 SEK
Stolar 6st
Stolar 6st
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Matsalsmöblemang 9 delar, Italien
Slutpris1 200 SEK
Värdering1 000 SEK
Stolar ett par, 1900-talets andra hälft
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Stol, Engen, Örkelljunga, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, 1900-tal
Karmstol, 1900-tal
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Kubbstol, 1900-tal
Kubbstol, 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Fåtöljer 2st samt fotpall, "Poäng", IKEA
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris700 SEK
Fåtölj, IKEA, 2000-tal
Fåtölj, IKEA, 2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Skrivbord, "Diplomat", Tingströms, 1960-tal
Slutpris1 600 SEK
Värdering800 SEK
Stolar 2st, allmoge barock, 1800-tal
Slutpris1 100 SEK
Värdering400 SEK
Matbord, "Symphony", Haslev, Danmark
Slutpris1 900 SEK
Värdering2 500 SEK
Bokhylla, Bertil Fridhagen för Bodafors
Slutpris1 500 SEK
Värdering800 SEK
Karmstol, nordeuropa, 1800-tal
SlutprisInga bud
Värdering500 SEK
Kontorsstolar ett par, Zanotta, Italien
Slutpris2 500 SEK
Värdering2 000 SEK
Stolar 6st, "Turku", IKEA, 1900-talets slut
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-tal
Spegel, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering800 SEK
Brasskärm, omkring år 1900
Brasskärm, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Fotpallar ett par, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Karmstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, Gustafs
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, Louis XVI stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Sittpuffar ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Hatthylla, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, empirestil, 1800-tal
Spegel, empirestil, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Divan, 1800-talets andra hälft
Slutpris2 600 SEK
Värdering1 000 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Emmafåtölj, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 000 SEK
Värdering500 SEK
Stol, 1950-tal
Stol, 1950-tal
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
Vägg- samt stringhylla, 1950/60-tal
1681
Slutpris1 200 SEK
Värdering500 SEK
Trädgårdsbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, majolika, tidigt 1900-tal
1758
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
1795
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK