2098
Slutpris900 SEK
Värdering500 - 1 000 SEK
Speglar 2st, 1900-tal
2133
Speglar 2st, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
2135
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Piedestal, tidigt 1900-tal
2137
Piedestal, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Bord 3st, 18/1900-tal
2155
Bord 3st, 18/1900-tal
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, barockstil, 1900-talets andra hälft
2215
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
2222
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris1 600 SEK
Värdering500 SEK
2410
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
2480
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Slutpris1 300 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 2 delar, 1900-talets första hälft
2495
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, 1800-talets slut
2512
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Spegel, modern tillverkning
2683
Spegel, modern tillverkning
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Vikskärm, 1950/60-tal
2685
Vikskärm, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft
2788
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2789
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 6 delar, 1950/60-tal
2824
Möbler 6 delar, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 5 delar
2849
Möbler 5 delar
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Byrå, 1800-talets slut
2877
Byrå, 1800-talets slut
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 7 delar
2951
Möbler 7 delar
Slutpris900 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 6 delar
2974
Möbler 6 delar
Slutpris800 SEK
Värdering500 SEK
Speglar 4st, bl.a. 1800-tal
2975
Speglar 4st, bl.a. 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Rullklaffssekretär, 1800-tal
2991
Rullklaffssekretär, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 2st, barock samt barockstil
2996
Slutpris1 100 SEK
Värdering500 SEK
3009
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 6 delar
3028
Möbler 6 delar
Slutpris1 500 SEK
Värdering500 SEK