- Klockor & UrRensa filter
Herrarmbandsur 2st
Slutpris1 000 SEK
Herrarmbandsur, Certina, New Art
Slutpris900 SEK
Fickbarometer, 1900-talets första del
Slutpris800 SEK
Herrarmbandsur, Lagonda, V.M.
Slutpris200 SEK
Väktarur, omkring år 1900
Slutpris400 SEK
Fickur 4st, mestadels silver
Slutpris1 500 SEK
1282
Stort väggur, Westerstrand
Slutpris600 SEK
Bordsur, Sven Olov Andersson, Borlänge
Slutpris500 SEK
Herrarmbandsur, Grand Frank, Stockholm
Slutpris300 SEK
Klockor 4 delar
Slutpris600 SEK
Herrarmbandsur, GANT
Slutpris800 SEK
Pendelur, Junghans, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Fickur 2st, Omega
Slutpris2 100 SEK
Herrarmbandsur 3st, Tissot
Slutpris2 500 SEK
Slutpris200 SEK
1584
Fickur 2st, silver
Slutpris500 SEK
1670
Armbandsur 9 delar
Slutpris1 300 SEK
Klockor 9 delar
Slutpris1 800 SEK
1855
Slutpris500 SEK
1909
Urverk, 1700-tal
Slutpris500 SEK
1988
Parti klockor
Slutpris400 SEK
1998
Slutpris800 SEK
2004
Fickur 4st
Slutpris700 SEK
2010
Klockor 10 delar
Slutpris1 500 SEK
2062
Bordsur, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
2262
Golvursverk, daterat 1783
Slutpris900 SEK
2497
Bordsur, art deco, Junghans, 1920/30-tal
Slutpris500 SEK
2592
Slutpris200 SEK
2620
Parti armbandsur
Slutpris400 SEK
2635
Väggpendyler 2st, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
2700
Miniatyrgolvur 5st, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
2793
Parti nattkläder
Slutpris700 SEK
2796
Pendelur 2st, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
2837
Slutpris500 SEK
2864
Skor 2 par
Slutpris400 SEK