Stolar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Bord, barock, 1700-tal
Bord, barock, 1700-tal
Slutpris1 600 SEK
Soffbord, 1950/60-tal
Soffbord, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Paraplyställ, funkis, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Karmstolar ett par, funkis, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Skrivbord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Konsolbord, 1800-talets slut
Konsolbord, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Bord, 1800-talets slut
Bord, 1800-talets slut
Slutpris1 000 SEK
Överskåp, allmoge, daterat 1855
Slutpris500 SEK
Pall, 1900-talets andra hälft
Pall, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 100 SEK
Trädgårdssoffa, 19/2000-tal
Trädgårdssoffa, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Stolar ett par, sengustaviansk stil, 1900-tal
SlutprisInga bud
Korgstol, 18/1900-tal
Korgstol, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Fåtölj, "Pegasus", Whittle Brothers of Warrington
Slutpris100 SEK
Slutpris200 SEK
Nattduksbord ett par, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Pinnstolar 4st, omkring år 1900
Slutpris600 SEK
Satsbord 3 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Skåp, 17/1800-tal
Skåp, 17/1800-tal
Slutpris300 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Hörnsoffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris5 800 SEK
Stol, senbarock, 1700-tal
Stol, senbarock, 1700-tal
Slutpris400 SEK
Trädgårdsbord, 1950/60-tal
Trädgårdsbord, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Kommod, tidigt 1900-tal
Kommod, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Soffa, "Häcken", Lammhult
Soffa, "Häcken", Lammhult
Slutpris900 SEK
Soffa, "Häcken", Lammhult
Soffa, "Häcken", Lammhult
Slutpris700 SEK
Säng, omkring år 1900
Säng, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Pall, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Fåtölj med fotpall, Stressless, Ekornes
Slutpris400 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Hörnskänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris100 SEK
Hörnskåp, barock, 1700-tal
Hörnskåp, barock, 1700-tal
Slutpris500 SEK
Väggskåp, allmoge, daterat 1816
Slutpris200 SEK
Skåp 2st, 19/2000-tal
Skåp 2st, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Matsalsmöblemang 5 delar, Bertil Fridhagen för Bodafors, 1950/60-tal
1147
Slutpris2 600 SEK
Sängar ett par, Hästens
1148
Sängar ett par, Hästens
Slutpris13 500 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Speglar 2st, 18/1900-tal
Speglar 2st, 18/1900-tal
Slutpris500 SEK
Korgstol, 1900-tal
Korgstol, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Karmstolar ett par, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Vägghyllor 2st, bl.a. String, 1950/60-tal
1286
Slutpris1 400 SEK
Vägghylla, jugend, tidigt 1900-tal
1323
Slutpris600 SEK
Spegel, Aksel Kjersgaard, Danmark
Slutpris700 SEK
Spegel, empire, 1800-tal
1421
Spegel, empire, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Etagehylla, 1900-tal
Etagehylla, 1900-tal
Slutpris400 SEK