Spegellampetter ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
887
Slutpris700 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets senare del
Slutpris3 600 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Fotpall, gustaviansk, 1700-talets slut
Slutpris1 700 SEK
Etagehyllor ett par, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Etagehylla, omkring år 1900
Etagehylla, omkring år 1900
Slutpris500 SEK
Syvagn, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris1 000 SEK
Byrå med skrivinredning, gustaviansk stil, 18/1900-tal
Slutpris1 300 SEK
Sängram, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Stolar 4+1, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Spegel med konsolbord, senempire, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Stolar 4st, Windsormodell, England, 1900-talets andra hälft
Slutpris4 000 SEK
Hurtsskrivbord, England, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Bord, barockstil, 1900-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Byrå, rokokostil, Rydéns Möbler, Nybro, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Säng, omkring år 1900
Säng, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Stolar ett par, 1800-tal
Stolar ett par, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Stolar ett par, "Fanett", Ilmari Tapiowaara för Edsbyverken
Slutpris600 SEK
Trågsoffa, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Affärsdisk, omkring 1900-talets mitt
Slutpris2 100 SEK
Bänk, 1900-tal
Bänk, 1900-tal
Slutpris1 200 SEK
Spegel, 1900-talets slut
Spegel, 1900-talets slut
Slutpris600 SEK
Fåtöljer 3st, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Trädgårdsstolar ett par, 19/2000-tal
Slutpris600 SEK
Salskåp, rokokostil, 1900-tal
Salskåp, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Stolar för barn 4st, 1900-talets början
Slutpris600 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Slutpris600 SEK
Bokhylla, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Fåtöljer ett par, 1800-talets slut
Slutpris1 100 SEK
Slutpris800 SEK
Möblemang 5 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 300 SEK
Sybord, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris900 SEK
Bord, gustaviansk stil, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Fåtölj, rokokostil, 1900-talets början
Slutpris900 SEK
Möblemang 7 delar, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Slutpris900 SEK
Vägghörnskåp, barock, 1700-tal
Slutpris600 SEK
Tidskriftshylla, Lourens Fisher, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK
Lådfack, omkring 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Slutpris600 SEK
Möbler 4 delar, tidigt 1900-tal
Slutpris3 600 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Pianobänk, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Fåtölj, Glostrup Möbelfabrik, Danmark
Slutpris1 400 SEK
Konsolbord, empirestil, 1800-tal
Slutpris200 SEK