Fåtölj, 1900-talets början
1783
Fåtölj, 1900-talets början
Slutpris100 SEK
Snickarbänk, 1900-talets första hälft
Slutpris1 000 SEK
Altanmöbel 3 delar, IKEA; 2000-tal
1804
Slutpris300 SEK
Serveringvagn, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Skomakarbänk, 1800-tal
Skomakarbänk, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Skrivbord, jugend, 1900-talets början
Slutpris400 SEK
Vedlår, tidigt 1900-tal
Vedlår, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Trädgårdsmöbler 3 delar, 1900-talets andra hälft
1818
Slutpris300 SEK
Karmstol, 1900-tal
1829
Karmstol, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Trädgårdsbord, Singer, 1900-talets första hälft
1896
Slutpris200 SEK
Spegel, 1800-tal
1969
Spegel, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Möbler 2 delar, 1900-talets andra hälft
1985
Slutpris300 SEK
Piedestaler ett par, 1900-talets andra hälft
1992
Slutpris300 SEK
Pallar 3st, 18/1900-tal
2001
Pallar 3st, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Järnsäng, omkring år 1900
2010
Järnsäng, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2047
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
2094
SlutprisInga bud
Möbler 3 delar, 1900-talets andra hälft
2104
Slutpris100 SEK
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
2107
Möbler 2 delar, 1950/60-tal
Slutpris900 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
2125
Slutpris400 SEK
Blombänk, omkring 1900-talets mitt
2152
Slutpris900 SEK
Syskrin, 1930/40-tal
2209
Syskrin, 1930/40-tal
Slutpris700 SEK
Spegel, Slåtta-Snickarn, Järvsö, Maj & Rolf Söderin, 1998
2244
Slutpris200 SEK
Spegel, jugend, 1900-talets början
2245
Slutpris300 SEK
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft
2313
Slutpris400 SEK
Notställ, 1900-tal
2383
Notställ, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Kubbstolar för barn ett par, 1900-tal
2395
SlutprisInga bud
Vägghyllor ett par, Luxus, Vittsjön
2397
Slutpris1 200 SEK
Spegel, gustaviansk stil, Italien, 1900-tal
2424
Slutpris200 SEK
Pall/utdragssäng, jugend, 1900-talets början
2520
Slutpris200 SEK
Möbler 5 delar, 1950/60-tal
2540
Möbler 5 delar, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Möbler 4 delar, omkring 1900-talets mitt
2560
Slutpris400 SEK
2613
Slutpris500 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
2669
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Fällpall, 1900-talets andra hälft
2711
Slutpris300 SEK
Piedestal, omkring år 1900
2712
Piedestal, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Snickarbänk, 1900-tal
2716
Snickarbänk, 1900-tal
Slutpris800 SEK
2725
Slutpris300 SEK
Solstolar för barn ett par, omkring 1900-talets mitt
2796
Slutpris400 SEK
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
2812
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1900-talets andra hälft
2822
Slutpris100 SEK
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
2825
Bord, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Fåtölj, Börge Lindau och Bo Lindekrantz, Lammhults Mekaniska Verkstad AB
2833
Slutpris100 SEK