Vägghörnskåp, allmoge, bär datering 1752
Slutpris200 SEK
Stockbänk,
Stockbänk,
Slutpris500 SEK
Himmelssäng, omkring år 1900
Himmelssäng, omkring år 1900
Slutpris2 900 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Gungstol, Daniel Anton Zetterström, Falun, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Trädgårdsbord, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Fåtölj med fotpall, BD, 19/2000-tal
Slutpris100 SEK
Klädskåp, IKEA, 2000-tal
Klädskåp, IKEA, 2000-tal
Slutpris900 SEK
Fåtölj, Kinnarps, 2000-tal
Fåtölj, Kinnarps, 2000-tal
Slutpris100 SEK
Stolar 4st, Ulferts, 1960-tal
Stolar 4st, Ulferts, 1960-tal
Slutpris200 SEK
Vedlår, omkring år 1900
Vedlår, omkring år 1900
Slutpris300 SEK
Spegel, J.A.Edenholm, Gustafs
Spegel, J.A.Edenholm, Gustafs
Slutpris400 SEK
Spegel, J.A.Edenholm, Gustafs, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Vagga, allmoge, 1800-tal
Vagga, allmoge, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris500 SEK
Piedestal, jugend, 1900-talets början
Slutpris1 400 SEK
Regisörstolar ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Fågelbur, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Vägghylla, tidigt 1900-tal
Vägghylla, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Kartotek, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Kubbstol, 18/1900-tal
1397
Kubbstol, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Målarstaffli, Mabef, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 600 SEK
Soffbord, 1950-tal
1417
Soffbord, 1950-tal
Slutpris500 SEK
Soffbord, 1950-tal
Soffbord, 1950-tal
Slutpris800 SEK
Slutpris600 SEK
Solsäng samt fåtölj, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Kontorsstol, tidigt 1900-tal
Kontorsstol, tidigt 1900-tal
Slutpris300 SEK
Stolar ett par, nyrokoko, 1800-talets slut
Slutpris200 SEK
Trappstol, 1950/60-tal
Trappstol, 1950/60-tal
Slutpris800 SEK
Bord, 1800-talets första hälft
SlutprisInga bud
Slutpris400 SEK
Stolar ett par, Thonetmodell, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Stol, rokoko, 17/1800-tal
Stol, rokoko, 17/1800-tal
Slutpris800 SEK
Slutpris500 SEK
Bänk, allmoge, 1800-tal
Bänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Trappstol, AWAB, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
1587
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Fåtölj, "Domstolsfåtöljen", Bengt Ruda
1589
Slutpris700 SEK
Rökbord, 1900-talets första hälft
1598
Slutpris600 SEK
1599
Slutpris500 SEK
Trädgårdsstolar 4st, Scancom, Danmark
Slutpris800 SEK
Pall, 1900-tal
Pall, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Spegel, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Byråer ett par, 1960-tal
1756
Byråer ett par, 1960-tal
Slutpris800 SEK
Möbler 3 delar, 1900-talets slut
Slutpris500 SEK