C. Åke Persson
Slutpris300 SEK
Olle Bonniér (1925-2016)
Slutpris300 SEK
Slutpris1 900 SEK
Träskurna figurer 4st, Bernhardsson
Slutpris400 SEK
Maja Fjaestad (1873-1961)
Slutpris900 SEK
Karl Lärka, tillskriven
Slutpris400 SEK
Anders Wahlgren
Slutpris400 SEK
Ejnar Kohlmann (1888-1968)
Slutpris700 SEK
Ejnar Kohlmann (1888-1968)
Slutpris1 200 SEK
KG Nilson (f.1942)
Slutpris500 SEK
Slutpris900 SEK
1143
Tavlor 3st
Slutpris600 SEK
Miniatyrmålningar 2st, 1800-tal
Slutpris400 SEK
Theodor Rogge (1854-1933)
SlutprisInga bud
1171
Sven Lidberg (1929-2009)
Slutpris300 SEK
Sven Lidberg (1929-2009)
Slutpris400 SEK
Sven Lidberg (1929-2009)
Slutpris400 SEK
1174
Lennart Rodhe (1916-2005)
Slutpris100 SEK
Wassily Kandinsky, efter
Slutpris500 SEK
Träskurna figurer 4st
Slutpris400 SEK
Birgit Fernvik
Slutpris1 500 SEK
Erik Frisk
SlutprisInga bud
Margit Persson
Slutpris200 SEK
Ingrid Ström
Slutpris200 SEK
Margit Persson
Slutpris500 SEK
1331
Picasso, efter
Slutpris200 SEK
Tomas Holst (f.1952)
Slutpris100 SEK
Margit Persson
Slutpris200 SEK
Tomas Holst (f.1952)
Slutpris300 SEK
Ellis Wallin (1888-1972)
Slutpris200 SEK
Margit Persson
Slutpris300 SEK
Ragnar Almrot
Slutpris3 400 SEK
Träskuren figurgrupp
Slutpris500 SEK
Albert Engström, efter
Slutpris100 SEK
Skulptur, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
1395
Karl Bergman (1891-1965)
Slutpris700 SEK
Brodyr, 1800-tal
Slutpris200 SEK
1415
Träskurna figurer 7st, Ragnar Alrot
Slutpris400 SEK
Axel Tallberg (1860-1928)
Slutpris300 SEK
Sigfrid W.Hedman (f.1905)
Slutpris300 SEK
Slutpris100 SEK
Träskurna figurer 7st
Slutpris1 200 SEK
Nils Engquist
Slutpris100 SEK
Wilhelm Engström
Slutpris100 SEK
Jordi Arkö (f.1951)
Slutpris1 600 SEK
Slutpris400 SEK
1584
Åke Pallarp
Slutpris400 SEK
1585
James Coignard (1925-2008)
Slutpris400 SEK