576
Tomas Holst (f.1952)
Slutpris1 100 SEK
577
Tomas Holst (f.1952)
Slutpris500 SEK
578
Tomas Holst (f.1952)
Slutpris1 300 SEK
579
Inge Anker Hansen
Slutpris100 SEK
587
Jerk Werkmäster (1896-1978)
Slutpris2 500 SEK
588
Mårten Andersson (1934-2017)
Slutpris900 SEK
593
Bert Håge Häverö (f.1932)
Slutpris600 SEK
645
Axel Fridell (1894-1935)
Slutpris200 SEK
655
Imants Sinka (1915-1993)
Slutpris12 000 SEK
656
Hans Osswald (f.1919)
Slutpris1 400 SEK
657
Nils (Björnjägaren) Rundgren (1890-1971)
Slutpris900 SEK
661
Roland Svensson (1910-2003)
Slutpris400 SEK
662
Karl Axel Pehrson (1921-2005)
Slutpris600 SEK
663
Mona Huss-Wallin (f.1944)
Slutpris800 SEK
665
Ragnar Hult
Slutpris500 SEK
666
Olle Nordberg (1905-1986)
Slutpris300 SEK
675
Yngve Andersson (1903-1988)
Slutpris900 SEK
680
Skulptur, daterad 1948
Slutpris400 SEK
Tom Fahlroth (1921-1980)
Slutpris2 200 SEK
698
Emerik Stenberg (1873-1927)
Slutpris800 SEK
702
Okänd konstnär, 1800-tal
Slutpris600 SEK
707
Tomas Holst (f.1952)
Slutpris600 SEK
711
Lars Trygg
Slutpris500 SEK
730
Morgan Johansson
Slutpris300 SEK
731
Morgan Johansson
Slutpris600 SEK
732
Morgan Johansson
Slutpris500 SEK
755
Sven Olof Ehrén (1927-2004)
Slutpris1 100 SEK
756
Sven Olof Ehrén (1927-2004)
Slutpris700 SEK
789
Birger Stafås (1919-1989)
Slutpris700 SEK
793
Träskurna figurer 3st, Axel J Persson, 1930-tal
Slutpris300 SEK
Okänd konstnär, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
803
Träskurna figurer 3st, Gunnarsson, 1940-tal
Slutpris300 SEK
Slutpris600 SEK
Bertil Juhlin
Slutpris1 000 SEK
Finn Asp
Slutpris400 SEK
898
Träskuren figur, monogramsignerad JA
Slutpris100 SEK
Adrian Van Arkel (1924-2006)
Slutpris300 SEK
924
Jenni Porkka
Slutpris1 100 SEK
925
Jenni Porkka
Slutpris300 SEK
Jenni Porkka
Slutpris200 SEK
Hans Kajtorp (1916-1991)
Slutpris200 SEK
Ingemar Lööf (1929–2007)
Slutpris200 SEK
Hans Kajtorp (1916-1991)
Slutpris100 SEK
Ingemar Lööf (1929–2007)
Slutpris600 SEK
Gyula Zorkóczy (1873-1932)
Slutpris100 SEK
Waldemar Nyström
Slutpris200 SEK
Sven Kreuger
Slutpris1 500 SEK
Franz Krause
Slutpris100 SEK