Fönsterkarmar ett par, med innerfönster, 1800-tal
Slutpris1 900 SEK
iMac, Apple, modell A1418
iMac, Apple, modell A1418
Slutpris1 200 SEK
Parti 21 delar
Parti 21 delar
Slutpris600 SEK
Parti 12 delar
Parti 12 delar
Slutpris200 SEK
Kuverttallrikar 6+5
Kuverttallrikar 6+5
Slutpris400 SEK
Panelhögtalare ett par, Bang & Olufsen, typ 6716, 1988
1390
Slutpris1 500 SEK
Dalahästar 5st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
1403
Slutpris900 SEK
Skolplanscher 6st
1404
Skolplanscher 6st
Slutpris900 SEK
Kameror 2st
Kameror 2st
Slutpris300 SEK
Serveringsbricka, England, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Mässing 2 delar
Mässing 2 delar
Slutpris400 SEK
Halsband med hänge, Wiggers, Danmark
1429
Slutpris200 SEK
Ring, "Ellips", Calvin Klein
Ring, "Ellips", Calvin Klein
Slutpris600 SEK
Slutpris900 SEK
Slutpris200 SEK
Jordfräs, Al-Ko MH4001
Jordfräs, Al-Ko MH4001
Slutpris1 000 SEK
Snöslunga, MTD E640F66
1446
Snöslunga, MTD E640F66
Slutpris2 900 SEK
Tunna med lock, jugend, 1900-talets början
1447
Slutpris500 SEK
Skelettmodell, 1900-talets senare del
Slutpris1 800 SEK
Stekkärl 3st, bl.a. Schweiz
1460
Stekkärl 3st, bl.a. Schweiz
Slutpris600 SEK
Spatserkäppar 2st
1462
Spatserkäppar 2st
Slutpris500 SEK
Bestickservisdelar, "Olga", bl.a. C.G.Hallberg
1464
Slutpris600 SEK
Schackspel, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Reklam 2 delar, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Barometer, 1800-tal
Barometer, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Bestick 11 delar, Frankrike, bl.a. Melron
Slutpris300 SEK
Fickknivar 18st, bl.a. tidigt 1900-tal
Slutpris1 800 SEK
Papperskorg, Servex, 1950/60-tal
Slutpris600 SEK
Parti Tintin-kuriosa
Parti Tintin-kuriosa
Slutpris300 SEK
Sparbössor 4st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Knivar med slida 6st
Knivar med slida 6st
Slutpris2 300 SEK
Spisugnslucka, J&C.Bolinders, Stockholm
Slutpris100 SEK
Mynt, 5 öre, Sverige, 1910
Mynt, 5 öre, Sverige, 1910
Slutpris400 SEK
Mynt, 5 öre, Sverige, 1927
Mynt, 5 öre, Sverige, 1927
Slutpris400 SEK
Metallföremål 5st, mestadels 1800-tal
Slutpris300 SEK
Planscher 8st, Norstedt & Söner
Slutpris1 800 SEK
Vapen 4 delar
Vapen 4 delar
Slutpris700 SEK
Flaskback, modern tillverkning
SlutprisInga bud
Parti korkskruvar, m.m. bl.a. 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Trappräcke, 2000-tal
Trappräcke, 2000-tal
Slutpris300 SEK
Parti fickknivar
Parti fickknivar
Slutpris1 300 SEK
Dalahästar 6st, bl.a. omkring 1900-talets mitt
Slutpris800 SEK
Amfora med kopp och bricka, Calegaro, Italien
1546
Slutpris100 SEK
Gardintillbehör 6 delar, 1800-tal
1547
Slutpris1 000 SEK
1554
Slutpris700 SEK
Avvägningsinstrument, F.R.J.Berg, Stockholm
Slutpris500 SEK
Parti vapenkuriosa
Parti vapenkuriosa
Slutpris700 SEK
Fönster 7 delar, 18/1900-tal
1559
Fönster 7 delar, 18/1900-tal
Slutpris1 000 SEK