2537
Motorcykellyft
Slutpris700 SEK
2538
Kamin, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
2540
Slutpris200 SEK
2541
Parti kameror, bl.a. polaroid
Slutpris600 SEK
2542
Parti mineraler och stenar
Slutpris300 SEK
2547
Parti frimärken
Slutpris100 SEK
2548
Måttsats 7 delar, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
2551
Slutpris200 SEK
2553
Ramar ett par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
2554
Slutpris400 SEK
2556
Slutpris200 SEK
2561
Slutpris600 SEK
2562
Slutpris500 SEK
2563
Slutpris300 SEK
2565
Slutpris600 SEK
2566
Golfbag med klubbor, bl.a. King Cobra
Slutpris300 SEK
2569
Slutpris100 SEK
2570
Slutpris1 100 SEK
2572
Slutpris500 SEK
2574
Projektor, Plank Magica
Slutpris100 SEK
2577
Slutpris300 SEK
2579
Ljudanläggning, National Panasonic
Slutpris100 SEK
2580
Slutpris300 SEK
2581
Slutpris300 SEK
2584
Parti figurer, m.m. bl.a. 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
2587
Slutpris400 SEK
2588
Slutpris800 SEK
2589
Slutpris100 SEK
2590
Skåpdörrar 4st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
2592
Slutpris100 SEK
2600
Parti pennor, m.m.
Slutpris1 200 SEK
2605
Parti tavlor
Slutpris300 SEK
2607
Parti kameror
Slutpris300 SEK
2609
Parti glas och porslin
Slutpris300 SEK
2610
Lövkorg, 1900-talets början
Slutpris800 SEK
2615
Slutpris400 SEK
2617
Bestick, Svenska Militären
Slutpris500 SEK
2618
Bordsfontän, 19/2000-tal
Slutpris400 SEK
2619
Parti järnföremål
Slutpris400 SEK
2622
Fundament till lykta
Slutpris900 SEK
2623
Koppar 3 delar
Slutpris400 SEK
2629
Äldre cyklar 2st, bl.a. Puch
Slutpris200 SEK
2631
Mynt i miniatyr 20st
Slutpris300 SEK
2632
Ljudanläggning 3 delar, Sony
Slutpris100 SEK
2633
Fönster med karm 3st
Slutpris3 800 SEK