2337
Slutpris100 SEK
2338
Golfväska med klubbor, bl.a. MacGregor
Slutpris400 SEK
2340
Slutpris300 SEK
2341
Stort parti verktyg, borrar, m.m.
Slutpris600 SEK
2352
Slutpris400 SEK
2362
Parti glas och keramik
Slutpris200 SEK
2364
Parti 7 delar, 17- samt 1800-tal
Slutpris300 SEK
2366
Slutpris300 SEK
2367
Parti planscher, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
2368
Slutpris700 SEK
2372
Massagedynor 2st, bl.a. Beurer
Slutpris500 SEK
2377
Trälådor 3st, bl.a. Carl Aspenberg
Slutpris300 SEK
2390
Slutpris600 SEK
2392
Verktyg 2 delar
Slutpris400 SEK
2396
Slutpris400 SEK
2397
Slutpris100 SEK
2398
Slutpris600 SEK
2399
Slutpris300 SEK
2400
Slutpris200 SEK
2401
Parti fiskedetaljer
Slutpris700 SEK
2402
Symaskin, Husqvarna Classica 100
Slutpris300 SEK
2403
Slutpris400 SEK
2404
Slutpris200 SEK
2405
Slutpris300 SEK
2406
Slutpris100 SEK
2407
Slutpris200 SEK
2408
Dammsugare, Electrolux, Ultrasilencer
Slutpris600 SEK
2409
Parti diverse, mestadels 1800-tal
Slutpris100 SEK
2411
Slutpris500 SEK
2415
Slutpris400 SEK
2416
Parti kuriosa, bl.a. rörande Falun
Slutpris200 SEK
2417
Baljor 4st, bl.a. 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
2418
Slutpris100 SEK
2421
Slutpris400 SEK
2422
Parti mynt och sedlar
Slutpris1 300 SEK
2425
Slutpris500 SEK
2426
Kökskuriosa 4 delar
Slutpris300 SEK
2429
Dekorationskamin/värmefläkt, Heat-It
Slutpris300 SEK
2431
Parti juldetaljer
Slutpris200 SEK
2432
Slutpris400 SEK
2433
Slutpris400 SEK
2435
Slutpris100 SEK
2437
Stort parti CD-skivor
Slutpris600 SEK
2438
Korgar 5st, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
2442
Projektor, Zeiss Ikon, Movilux, 1950-tal
Slutpris500 SEK
2443
Slutpris400 SEK
2445
Parti medaljer
Slutpris200 SEK
2446
Parti politiska affischer, mestadels rörande kommunism
Slutpris800 SEK