2077
Fiol, K.Sandberg, Stockholm, daterad 1935
Slutpris100 SEK
2083
Knivar med slidor 4st
Slutpris700 SEK
2085
Slutpris300 SEK
2086
Parti diverse, 17- samt 1800-tal
Slutpris200 SEK
2087
Kompressor, HomeWork
Slutpris400 SEK
2088
Grovdammsugare, Kärscher NT351 Eco
Slutpris800 SEK
2094
Slutpris500 SEK
2096
Zink 5 delar
Slutpris1 100 SEK
2097
Koppar 3 delar, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
2100
Parti 10 delar
Slutpris100 SEK
2105
Part ljusstakar och ljuslyktor
Slutpris300 SEK
2106
Parti metallföremål
Slutpris400 SEK
2112
Luftgevär, Gamo
Slutpris600 SEK
2124
Slutpris1 700 SEK
2126
Parti bijouterier
Slutpris700 SEK
2128
Slutpris300 SEK
2145
Slutpris500 SEK
2146
Yxor 2st, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
2150
Slutpris300 SEK
2153
Slutpris300 SEK
2159
Parti frimärken
Slutpris200 SEK
2161
Slutpris300 SEK
2162
Parti äldre mynt och sedlar
Slutpris200 SEK
2166
Parti järnföremål, bl.a. Sigurd Persson
Slutpris400 SEK
2169
Slutpris700 SEK
2170
Barnvagn, tidigt 1900-tal
Slutpris400 SEK
2171
Skivspelare, Soundmaster NR-513A
Slutpris1 400 SEK
2174
Parti glas och porslin
Slutpris300 SEK
2175
Slutpris100 SEK
2176
Slutpris700 SEK
2179
Dekorationstomte
Slutpris400 SEK
2180
Slutpris1 300 SEK
2184
Slutpris200 SEK
2185
Samling tändsticksaskar
Slutpris1 000 SEK
2186
Parti kameror
Slutpris400 SEK
2187
Slutpris400 SEK
2188
Parti smycken, mineraler, m.m.
Slutpris1 400 SEK
2189
Slutpris100 SEK
2190
Figuriner 8 delar
Slutpris100 SEK
2198
Slutpris200 SEK
2199
Glas och keramik 7 delar
Slutpris100 SEK
2200
Parti metallföremål
Slutpris300 SEK
2202
Parti trälådor
Slutpris500 SEK
2203
Slutpris300 SEK
2205
Planscher 7st, Porsche, 1900-talets senare del
Slutpris200 SEK
2210
Slutpris300 SEK
2211
Parti politiska affischer
Slutpris900 SEK
2222
Parti 11 delar
Slutpris100 SEK