Planscher 3st, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Fiol med stråke
1768
Fiol med stråke
Slutpris300 SEK
Fiol med stråke
1769
Fiol med stråke
Slutpris600 SEK
1774
Slutpris200 SEK
Fiollåda, 1800-tal
Fiollåda, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Flaskställ med flaskor, 1900-talets första hälft/början
Slutpris500 SEK
Parti samiska smycken, m.m.
1785
Parti samiska smycken, m.m.
Slutpris1 200 SEK
Fiollådor 4st, 18/1900-tal
1790
Fiollådor 4st, 18/1900-tal
Slutpris200 SEK
Stjärnkikare, Lotus
Stjärnkikare, Lotus
Slutpris900 SEK
1792
Slutpris800 SEK
Stereoskop, 1900-talets början
Slutpris300 SEK
Parti 8 delar, 18/1900-tal
1795
Parti 8 delar, 18/1900-tal
Slutpris400 SEK
Solur, 1900-tales andra hälft
Solur, 1900-tales andra hälft
Slutpris600 SEK
Parti knappar och manschettknappar
Slutpris300 SEK
Ugnsformar 4+2, Kockums
Ugnsformar 4+2, Kockums
Slutpris300 SEK
Fonduegryta, Frankrike
Fonduegryta, Frankrike
Slutpris200 SEK
Ljusstakar 14st, bl.a. Skultuna
Slutpris900 SEK
Mortlar med stöt 5st
Mortlar med stöt 5st
Slutpris200 SEK
Gjutjärn 5 delar
Gjutjärn 5 delar
Slutpris400 SEK
Parti 3 delar, 18/1900-tal
Parti 3 delar, 18/1900-tal
Slutpris300 SEK
Fönster med karm 2+2
1826
Fönster med karm 2+2
Slutpris600 SEK
Kameror 3st, objektiv, m.m.
1828
Kameror 3st, objektiv, m.m.
Slutpris400 SEK
Vinkylare 2st, 1900-talets andra hälft
1835
Slutpris500 SEK
Oljebarer 2st, Shell
1841
Oljebarer 2st, Shell
Slutpris600 SEK
Fönster, 1900-talets första hälft
1843
Slutpris500 SEK
Parti glas och porslin
1844
Parti glas och porslin
Slutpris500 SEK
Dörr, 1900-tal
1845
Dörr, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Mässing 8 delar, mestadels Skultuna
1847
Slutpris900 SEK
Knappdragspel, Gabbanelli, Castel Fidardo, Italien
1852
Slutpris1 100 SEK
Mässing 13 delar
1856
Mässing 13 delar
Slutpris400 SEK
1857
Slutpris600 SEK
Ljudanläggning 2 delar, Pioneer
1862
Slutpris300 SEK
Vindflöjel, Käck & Hedbys, Leksand
1863
Slutpris700 SEK
Parti 14 delar
1867
Parti 14 delar
Slutpris600 SEK
Parti planscher
1868
Parti planscher
Slutpris200 SEK
QLED-Tv, Samsung, QE55Q77AAT
1869
QLED-Tv, Samsung, QE55Q77AAT
Slutpris2 100 SEK
Trädgårdskamin, Weber
1871
Trädgårdskamin, Weber
Slutpris500 SEK
Staffli, 1900-talets andra hälft
1874
Slutpris1 000 SEK
PA-högtalare, Malone
1875
PA-högtalare, Malone
Slutpris700 SEK
Våg, Mettler Toledo
1883
Våg, Mettler Toledo
Slutpris400 SEK
Spritkök 3st
1887
Spritkök 3st
Slutpris1 400 SEK
Slutpris4 400 SEK
Klarinett, Martin Fres, Paris, Frankrike
1893
Slutpris300 SEK
Balansvågar 2st, 1900-talets första hälft
1894
Slutpris200 SEK
1900
Slutpris400 SEK
Fiol, Stradivarius-kopia
1902
Fiol, Stradivarius-kopia
Slutpris500 SEK
Kuverttallrikar 7st, 1900-talets slut
1904
Slutpris500 SEK
Parti kameror
1906
Parti kameror
Slutpris500 SEK