Emblem, Stora Kopparberg, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
1577
Slutpris1 800 SEK
Kameror, Canon
1580
Kameror, Canon
Slutpris900 SEK
Skylt, "Medlem av Sveriges antik och konsthandlarförening"
1583
Slutpris300 SEK
Käppar 3st, 18/1900-tal
1595
Käppar 3st, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
Dalahästar 2st, Grannas samt Nils Olsson
1597
Slutpris500 SEK
Parti filmisar
1607
Parti filmisar
Slutpris500 SEK
Bestickservisdelar, Gense
1612
Bestickservisdelar, Gense
Slutpris300 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, 1900-tal
1617
Slutpris300 SEK
Ljusinsläpp 5st, 18/1900-tal
1624
Ljusinsläpp 5st, 18/1900-tal
Slutpris1 500 SEK
Emaljerad gryta, Cyril Lignac
1627
Emaljerad gryta, Cyril Lignac
Slutpris400 SEK
Städ med 5st tänger
1630
Städ med 5st tänger
Slutpris1 000 SEK
1634
Slutpris400 SEK
Båtpropellrar 3st
1635
Båtpropellrar 3st
Slutpris700 SEK
Nautiska föremål 3st
1636
Nautiska föremål 3st
Slutpris800 SEK
Smycken 2 delar
1640
Smycken 2 delar
Slutpris200 SEK
Resegrammfon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft
1643
Slutpris500 SEK
Kuverttallrikar 12st
1644
Kuverttallrikar 12st
Slutpris200 SEK
Resegrammofon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft
1649
Slutpris400 SEK
Stomme till förtak, 18/1900-tal
1654
Slutpris700 SEK
Radiogrammofon, Radiola/LM Ericsson
1668
Slutpris200 SEK
Sammabundna "Aftonbladet", 1849
1671
Slutpris400 SEK
1672
Slutpris500 SEK
Papperskorg, "Rainbow", Servex, 1950/60-tal
1675
Slutpris400 SEK
Parti 9 delar, mestadels 1900-talets början
1679
Slutpris1 300 SEK
Solur, 1900-tal
Solur, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Slutpris400 SEK
Dyckertpistol, DeWalt
1708
Dyckertpistol, DeWalt
Slutpris400 SEK
Elverktyg 6 delar, DeWalt
1709
Elverktyg 6 delar, DeWalt
Slutpris900 SEK
Elverktyg 5 delar, DeWalt
Elverktyg 5 delar, DeWalt
Slutpris2 600 SEK
Skivspelare, Luxor Dirigent 4400
Slutpris100 SEK
Slutpris400 SEK
Bestickservisdelar, "Old Farmer", Gense
Slutpris700 SEK
Vindflöjel, daterad 2008
Vindflöjel, daterad 2008
Slutpris200 SEK
Knappdragspel, Hagströms, no.35
Slutpris200 SEK
Resegrammofon, Columbia, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Korgar 4st, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Ljudanläggning 4 delar
Ljudanläggning 4 delar
Slutpris500 SEK
Parti antika spännen och nycklar
Slutpris400 SEK
Parti rakknivar, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Herrbetjänt, 1900-talets slut
Herrbetjänt, 1900-talets slut
Slutpris600 SEK
Slutpris900 SEK
Parti sedlar, Sverige samt USA
Slutpris500 SEK
Knivar med slida 5st
1742
Knivar med slida 5st
Slutpris900 SEK
Trälådor 5st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Termosar 2st, Erik Magnusen för Stelton
1748
Slutpris300 SEK
Parti planscher, 1930-tal
1752
Parti planscher, 1930-tal
Slutpris200 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, Ystad Metall
Slutpris200 SEK