Emblem, Stora Kopparberg, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
1577
Slutpris1 800 SEK
1580
Kameror, Canon
Slutpris900 SEK
1583
Skylt, "Medlem av Sveriges antik och konsthandlarförening"
Slutpris300 SEK
1595
Käppar 3st, 18/1900-tal
Slutpris100 SEK
1597
Dalahästar 2st, Grannas samt Nils Olsson
Slutpris500 SEK
1607
Parti filmisar
Slutpris500 SEK
1612
Bestickservisdelar, Gense
Slutpris300 SEK
1617
Ljusstakar ett par, barockstil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
1624
Ljusinsläpp 5st, 18/1900-tal
Slutpris1 500 SEK
1627
Emaljerad gryta, Cyril Lignac
Slutpris400 SEK
1630
Städ med 5st tänger
Slutpris1 000 SEK
1634
Slutpris400 SEK
1635
Båtpropellrar 3st
Slutpris700 SEK
1636
Nautiska föremål 3st
Slutpris800 SEK
1640
Smycken 2 delar
Slutpris200 SEK
1643
Resegrammfon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
1644
Kuverttallrikar 12st
Slutpris200 SEK
1649
Resegrammofon, His Master's Voice, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
1654
Stomme till förtak, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
1668
Radiogrammofon, Radiola/LM Ericsson
Slutpris200 SEK
1671
Sammabundna "Aftonbladet", 1849
Slutpris400 SEK
1672
Slutpris500 SEK
1675
Papperskorg, "Rainbow", Servex, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
1679
Parti 9 delar, mestadels 1900-talets början
Slutpris1 300 SEK
Solur, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Slutpris400 SEK
1708
Dyckertpistol, DeWalt
Slutpris400 SEK
1709
Elverktyg 6 delar, DeWalt
Slutpris900 SEK
Elverktyg 5 delar, DeWalt
Slutpris2 600 SEK
Skivspelare, Luxor Dirigent 4400
Slutpris100 SEK
Slutpris400 SEK
Bestickservisdelar, "Old Farmer", Gense
Slutpris700 SEK
Vindflöjel, daterad 2008
Slutpris200 SEK
Knappdragspel, Hagströms, no.35
Slutpris200 SEK
Resegrammofon, Columbia, 1900-talets första hälft
Slutpris400 SEK
Korgar 4st, 1900-talets första hälft
Slutpris800 SEK
Ljudanläggning 4 delar
Slutpris500 SEK
Parti antika spännen och nycklar
Slutpris400 SEK
Parti rakknivar, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Herrbetjänt, 1900-talets slut
Slutpris600 SEK
Slutpris900 SEK
Parti sedlar, Sverige samt USA
Slutpris500 SEK
1742
Knivar med slida 5st
Slutpris900 SEK
Trälådor 5st, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
1748
Termosar 2st, Erik Magnusen för Stelton
Slutpris300 SEK
1752
Parti planscher, 1930-tal
Slutpris200 SEK
Ljusstakar ett par, barockstil, Ystad Metall
Slutpris200 SEK