Soffbord, Gemla, omkring 1900-talets mitt
Slutpris1 000 SEK
Karmstol, barockstil, 1900-talets början
Slutpris100 SEK
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Bänk, allmoge, 18/1900-tal
Slutpris600 SEK
Hallmöbel, 1940-tal
Hallmöbel, 1940-tal
Slutpris800 SEK
Skåp, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Lampbord, 1800-tal
Lampbord, 1800-tal
Slutpris500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 600 SEK
Vändbänk, allmoge, 1800-tal
Vändbänk, allmoge, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Slutpris300 SEK
Bord, Perstorp, 1950-tal
Bord, Perstorp, 1950-tal
Slutpris400 SEK
Bokhylla, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Hurtsskrivbord, 1900-talets slut
Slutpris700 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Provdocka, 1900-talets första häälft
Slutpris300 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-talets andra hälft
Slutpris500 SEK
Salongsbord, 1900-talets första hälft
Slutpris700 SEK
Spegel, jugendstil, 1900-tal
Spegel, jugendstil, 1900-tal
Slutpris1 400 SEK
Taburetter ett par, Flinta, Hedemora, 1900-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Lådfack, 1900-tal
Lådfack, 1900-tal
Slutpris100 SEK
Karmstolar ett par, 1960/70-tal
Slutpris200 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Serveringsvagn, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Soffbord, 1930-tal
1276
Soffbord, 1930-tal
Slutpris400 SEK
Sidobord, 1900-talets andra hälft
Slutpris900 SEK
Gungstol, omkring år 1900
Gungstol, omkring år 1900
Slutpris200 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris300 SEK
Vägghylla, String, daterad 1962
Slutpris400 SEK
Piedestal, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Barnsoffa, 1950/60-tal
Barnsoffa, 1950/60-tal
Slutpris400 SEK
Stolar ett par, ASEA, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
1389
Slutpris200 SEK
Möbler 2 delar, 19/2000-tal
Möbler 2 delar, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Spegel, 1800-tal
Spegel, 1800-tal
SlutprisInga bud
Serveringsbord, 1950-tal
Serveringsbord, 1950-tal
Slutpris200 SEK
Miniatyrbyrå, rokokostil, 1900-tal
1434
Slutpris900 SEK
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Spegel, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Tvättställ med servis
1443
Tvättställ med servis
Slutpris600 SEK
Vägghylla, String, 1950/60-tal
Slutpris200 SEK
Stolar 3st, "Sjuan", Arne Jacobsen för Fritz Hansen
Slutpris300 SEK
Piedestal, empirestil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Karmstol, 17/1800-tal
Karmstol, 17/1800-tal
Slutpris400 SEK
Bröllopsstolar ett par, allmoge, daterade 1848
Slutpris100 SEK
Spegel, jugend, tidigt 1900-ötal
Slutpris900 SEK
Kista, troligen östeuropa
Kista, troligen östeuropa
Slutpris1 600 SEK
Vägghylla, 1950/60-tal
Vägghylla, 1950/60-tal
Slutpris500 SEK
Sängramar ett par, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Gungstol för barn, tidigt 1900-tal
Slutpris100 SEK
SlutprisInga bud