Slutpris1 300 SEK
Möblemang 3 delar, Göran Malmvall, 1900-talets andra hälft
Slutpris4 800 SEK
Sekretär, 1800-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Sänghimmel, 1800-tal
Sänghimmel, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Byrå, allmoge ,1800-tal
Byrå, allmoge ,1800-tal
Slutpris100 SEK
Skåp, allmoge, 17/1800-tal
Skåp, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris800 SEK
Bockbord, allmoge, 1800-tal
464
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris700 SEK
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Bockbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 200 SEK
Soffa, gustaviansk, 1800-talets första hälft
Slutpris1 100 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
470
Slagbord, allmoge, 1800-tal
SlutprisInga bud
Ljuskrona, 18/1900-tal
475
Ljuskrona, 18/1900-tal
Slutpris2 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, 1800-talets början
493
Slutpris1 800 SEK
Spegellampett, nyrokoko, 1800-talets andra hälft
584
Slutpris800 SEK
Spegellampett, senempire, omkring 1800-talets mitt
644
Slutpris600 SEK
Spegel, rokokostil, firma Glas & Trä
669
Slutpris800 SEK
Spegel, empire, 1800-tal
793
Spegel, empire, 1800-tal
Slutpris200 SEK
Psalmbokshylla, allmogestil, 1900-tal
868
Slutpris300 SEK
Spegel, empire, 1800-talets första hälft
Slutpris500 SEK
900
Slutpris1 900 SEK
Barnstol, "Tripp-Trapp", Stokke
Slutpris1 200 SEK
Pallar ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 800 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, Dalarna, daterat 1808
Slutpris800 SEK
Byrå, 1950/60-tal
Byrå, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Motordrivna fåtöljer ett par, 2000-tal
Slutpris1 900 SEK
Barskåp, Louis XVI stil, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris1 300 SEK
Cassone, barockstil, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Soffbord, Ferdinand Lundqvist, Göteborg, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Soffbord, Nordiska Kompaniet, 1943
Slutpris100 SEK
Stolar ett par, sengustavianska, 1800-talets början
Slutpris600 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris800 SEK
Stolar 3st, Skaraborgs Möbelindustri, 1960-tal
Slutpris100 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Taburett, empire, 1800-talets första hälft
Slutpris300 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris300 SEK
Fåtölj, Louis XV stil, tidigt 1900-tal
Slutpris200 SEK
Lådfack, 1800-tal
Lådfack, 1800-tal
Slutpris900 SEK
Stolar 3st, Gastone Rinaldi, Italien
Slutpris200 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Taburett, Karl Johan, 1800-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Fotpall, gustaviansk stil, 1800-tal
Slutpris300 SEK
Karmstolar ett par, omkring år 1900
Slutpris100 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets början
Slutpris500 SEK
Bord, 1800-talets slut
Bord, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Stolar 4st, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 800 SEK
Stolar ett par, barockstil, 1900-tal
Slutpris200 SEK
Slutpris700 SEK
Vägghörnskåp, allmoge, 17/1800-tal
Slutpris200 SEK