Slutpris100 SEK
1277
Olle Bonniér (1925-2016)
Slutpris600 SEK
Stig Åke Lund
SlutprisInga bud
1279
Göran Brunius (1911-2006)
Slutpris300 SEK
Alex Blanche Haagen
Slutpris300 SEK
1286
Slutpris400 SEK
1287
Johnny Millar (1855-1939)
Slutpris100 SEK
1288
Väggrelief, 1900-talets andra hälft
Slutpris200 SEK
Reidar Ljunggren
Slutpris100 SEK
1292
Kaj Tuve
Slutpris100 SEK
1294
Reinar Wikström
Slutpris100 SEK
Jan Stenvinkel
Slutpris800 SEK
1296
Hans Dahlqvist
SlutprisInga bud
1297
Lars Hillersberg (1937-2004)
Slutpris100 SEK
1301
Francis Greenberg
Slutpris300 SEK
1302
Olle Bonniér (1925-2016)
Slutpris100 SEK
Olle Kåks (1941-2003)
Slutpris200 SEK
Herman Müller (1840-1919)
Slutpris100 SEK
Max Walter Svanberg
Slutpris300 SEK
Klas Andersson
Slutpris3 200 SEK
Erik Cedervall
SlutprisInga bud
Lennart Olausson (f.1944)
Slutpris100 SEK
Göran Brunius (1911-2006)
Slutpris1 600 SEK
Träskurna figurer 2st, Hans Lustig
Slutpris700 SEK
Martin Säflund (1894-1976)
Slutpris200 SEK
Okänd konstnär, daterad (18)94
Slutpris100 SEK
1407
Skulptur, 1900-talets slut
Slutpris300 SEK
David Tägtström (1894-1981)
Slutpris300 SEK
1415
Slutpris300 SEK
1437
Grafiska blad 2st, 1800-tal
Slutpris100 SEK
1438
Pär Johansson
Slutpris100 SEK
1449
Anders Altzar (1886-1939)
Slutpris200 SEK
1450
Curt Agge (f.1929)
Slutpris600 SEK
1452
Bröllopstavla, daterad 1888
Slutpris100 SEK
Zam Perzon
Slutpris300 SEK
1459
Conrad Dahl
Slutpris100 SEK
Britta Johansson
SlutprisInga bud
Svante Rydberg (f.1948)
Slutpris100 SEK
Lennart Sand (f.1946)
Slutpris400 SEK
Jan Laggar (f.1960)
Slutpris100 SEK
Martin Säflund (1894-1976)
SlutprisInga bud
Thage Lundström Björn
SlutprisInga bud
Rune Persson
Slutpris600 SEK
Ragnar Magnergård (f.1947)
Slutpris100 SEK
Curt Hamne (f.1943)
Slutpris200 SEK
Curt Hamne (f.1943)
Slutpris500 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Maria Köhl, 1800-tal
Slutpris500 SEK