870
Slutpris1 800 SEK
929
Herrarmbandsur, Sovjet
Slutpris700 SEK
Skulptur, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Fickur, Omega
Slutpris800 SEK
Golvur, allmoge, daterat 1801
SlutprisInga bud
Golvur, allmoge, daterat 1848
Slutpris200 SEK
Pendelur, Lenzkirch, omkring år 1900
Slutpris700 SEK
Armbandsur 3st
Slutpris1 000 SEK
Klockor 2 delar
Slutpris900 SEK
Lodur, Gustaf Becker, omkring år 1900
Slutpris800 SEK
Fickur 4st, Helvetia, Silena, m.fl
Slutpris500 SEK
Stopp- och fickur 4 delar
Slutpris200 SEK
Herrarmbandsur 2st, Ralco samt Mauthe
Slutpris700 SEK
1442
Herrarmbandsur 5st
Slutpris200 SEK
1457
Fickur 3st, silver
Slutpris400 SEK
Slutpris1 200 SEK
Slutpris1 100 SEK
Parti fickur, medaljer, m.m.
Slutpris1 700 SEK
Fickur 2st
Slutpris800 SEK
Herrarmbandsur 11st
Slutpris800 SEK
1925
Pendelur, gustaviansk stil, Westerstrand, 1900-tal
Slutpris100 SEK
1994
Väggur, 18/1900-tal
Slutpris700 SEK
Klocketuier 5st
Slutpris700 SEK
2172
Gökur, 1900-tal
Slutpris600 SEK
2183
Parti armbandsur
Slutpris200 SEK
2225
Parti klockor och delar
Slutpris1 100 SEK
2237
Parti armbandsur och delar
Slutpris400 SEK
2304
Damarmbandsur 2st, Certina
Slutpris100 SEK
2504
Parti väckarur, mestadels omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
2591
Parti klockor
Slutpris400 SEK
2604
Parti klockdelar
Slutpris800 SEK
2613
Pendelur, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris100 SEK