20 Bestickservisdelar, silver, "Uppsala", Eric Löfman för MGAB

462a_8dbba72df9d2591_med.jpeg
  • 462a_8dbba72df9d2591_sm.jpeg
  • 462b_8dbba72e05236b5_sm.jpeg
Matknivar 5st, bordsknivar 7st, bordsgafflar 6st, smörgåsgafflar 8st, bordsskedar 8st, en plockgaffel, moccaskedar 5st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matknivarnas längd 22, vikt exklusive knivar 981g, knivarnas vikt 853g.)

    Köparprovision (inkl. moms)25%
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK