Stol, barock, 1700-talets första hälft
Slutpris1 600 SEK
Värdering1 500 SEK
Damarbetsbord, sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Soffbord, Kina, 1900-talets andra hälft
Slutpris5 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Väggskåp, allmoge, Dalarna, daterat 1786
Slutpris800 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffbord, Ferdinand Lundqvist, Stockholm, omkring 1900-talets mitt
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Sideboard, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Pelarbord, omkring 1800-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Bokhylla, jugend, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering1 000 SEK
Trädgårdsmöbel 5 delar, 1900-talets slut
Slutpris2 100 SEK
Värdering1 500 SEK
Fåtölj med fotpall, samtida
Fåtölj med fotpall, samtida
Slutpris5 600 SEK
Värdering2 000 SEK
Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Tamburmajor, tidigt 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Damskrivbord, rokokostil, 1800-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Trädgårdsmöblemang 3 delar, Grythyttan
Slutpris1 300 SEK
Värdering1 500 SEK
Klädskåp, jugend, tidigt 1900-tal
Slutpris1 700 SEK
Värdering1 500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal
Bokhylla, 1950/60-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Möbel, empirestil, 1900-talets börjanm
Slutpris900 SEK
Värdering1 500 SEK
Trädgårdsmöbel 3 delar, Grythyttan
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 500 SEK
Barskåp, rokokostil, 1900-tal
Barskåp, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skänk, allmoge, Dalarna, 1800-talets början
Slutpris4 400 SEK
Värdering1 000 SEK
Matsalsmöblemang 7 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
Slutpris900 SEK
Värdering1 000 SEK
Bergère, Louis XV stil, 1900-tal
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Golvhörnskåp med vitrin, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Sekretär, allmoge, omkring år 1800
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Skrivskåp med vitrindel, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Skänkskåp, allmoge, daterat 1813
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Bokskåp, 1800-talets slut
Bokskåp, 1800-talets slut
Slutpris1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering1 000 SEK
Matbord, omkring 1900-talets mitt
Slutpris400 SEK
Värdering800 SEK
Vippbord, "Krogsta", IKEA:s 1700-tals serie
Slutpris700 SEK
Värdering800 SEK
Vägghörnskåp, barock, daterat 1778
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Skrivskåp med vitrin, 1900-talets andra hälft
Slutpris700 SEK
Värdering1 000 SEK
Vitrinskåp, nyrenässans, 1800-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering1 000 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slagbord, allmoge, 1800-tal
Slutpris800 SEK
Värdering1 500 SEK
Sekretär, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Golvhörnskåp, 1800-tal
Golvhörnskåp, 1800-tal
Slutpris2 500 SEK
Värdering1 000 SEK
Planteringslådor 4st, Elsa Stackelberg för Fri Form
Slutpris900 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, "Exen", Tord Björklund, IKEA, 1980-tal
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Fåtöljer ett par, 1900-talets andra hälft
Slutpris1 100 SEK
Värdering800 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Byrå, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal
Byrå, 1940/50-tal
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Parksoffa, Näfveqvarns Bruk, 1900-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
Trågsoffa, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering1 000 SEK
Byrå, omkring 1900-talets mitt
Slutpris300 SEK
Värdering800 SEK
Karmstolar 3st, rokokostil, 1900-talets första hälft
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Korgstol, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK