Spegel, 1800-talets slut
Spegel, 1800-talets slut
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Sängar ett par, 1900-talets första hälft
Slutpris100 SEK
Värdering800 SEK
Sminkmöbel med pall, rokokostil, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering800 SEK
Hatthylla i två delar, 1900-talets början
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, 19/2000-tal
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Nattduksbord ett par, 1900-talets andra hälft
1566
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
Golvhörnskåp, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Taburett, rokokostil, 1900-tal
1588
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
Barnstolar ett par, 1900-talets andra hälft
1589
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Hylla, jugend, tidigt 1900-tal
1612
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 19/2000-tal
1625
Spegel, 19/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Tidskriftsställ, Gemla, 1940-tal
1659
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Rökbord, 1900-talets första hälft
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Tidksriftsställ, 1950-tal
Tidksriftsställ, 1950-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Kista, 1800-tal
Kista, 1800-tal
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 SEK
Gungstol, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Vitrinskåp, 2000-tal
Vitrinskåp, 2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft
Slutpris100 SEK
Värdering400 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft
Bänk, 1900-talets andra hälft
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1900-talets slut
Spegel, 1900-talets slut
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Säng, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
1829
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
1843
Slutpris300 SEK
Värdering500 SEK
Pall, Rune Larsson, Munkebol
1862
Pall, Rune Larsson, Munkebol
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Slutpris400 SEK
Värdering500 SEK
1888
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 3st, 1900-talets slut
1896
Speglar 3st, 1900-talets slut
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
1925
Möbler 3 delar, 1950/60-tal
Slutpris700 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 2 delar, 1900-talets början
1930
Slutpris400 SEK
Värdering400 SEK
Blombänk, 19/2000-tal
1936
Blombänk, 19/2000-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Blombänk för hörn, 19/2000-tal
1937
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
Blompiedestaler 2st, 19/2000-tal
1938
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
Spegel, 1930/40-tal
1943
Spegel, 1930/40-tal
Slutpris3 200 SEK
Värdering400 SEK
Butiksställ, 1950/60-tal
1950
Butiksställ, 1950/60-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 SEK
Stolar 4st, 1800-tal
1957
Stolar 4st, 1800-tal
Slutpris2 800 SEK
Värdering800 SEK
Spegel, tillverkat av spröjsat fönster
1994
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
2033
Slutpris500 SEK
Värdering800 SEK
Fotpallar 4st, 1900-tal
2050
Fotpallar 4st, 1900-tal
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 5st, 1900-tal
2051
Speglar 5st, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering500 SEK
Möbler 3 delar, 1900-tal
2052
Möbler 3 delar, 1900-tal
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK
2137
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
2174
Slutpris700 SEK
Värdering400 SEK
2180
Slutpris500 SEK
Värdering500 SEK
2203
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
Trappstege, omkring 1900-talets mitt
2212
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Pallar 3st
2233
Pallar 3st
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK
Speglar 2st, 1900-talets första hälft
2238
Slutpris600 SEK
Värdering400 SEK